Zobacz pełną wersję : Tani blacharz w okolicach Kielc-szukam.


Pawel
18-06-2013, 17:50
Witam.
Jestem nowy na forum. Mam problemy z progami w Focusie. Muszę je zrobić, bo niedługo nie będę mógł nawet podlewarować auta. Bardzo lubię moją Fokę, a choć nie mam pieniędzy, to ten wydatek muszę ponieść. Proszę o pomoc w tej kwestii.
Michał

Mitaro
19-06-2013, 10:05
Witaj imienniku. Może na obecną chwilę nie mam możliwości aby od zaraz podjąć się tej roboty, bo mam zawalony garaż, ale jeśli jesteś cierpliwy, bo do zimy jeszcze daleko, to damy radę podziałać. Niestety nie znam nikogo kto zrobi ci to robote porządnie i solidnie. Wszyscy raczej pier... to co znajduje się pod progiem w profilu zamkniętym słupków i spawają na ta rdzę, ten ładny zewnętrzny próg, która za rok pokryję się ładnymi rdzawymi kwiatuszkami :) Mam giętarkę i jestem wstanie dorobić wewnętrzne elementy.
Pytanie jest tylko do ciebie czy chcesz mieć tanio i spier...ne czy drożej i dobrze. U mnie jest drogo :) Jak się nie boisz ceny to zadzwoń 603362340. Przyjedz to pogadamy, zobaczę od razu ile jest roboty przy twoim wozie i wytłumaczę ci na czym ta robota będzie polegać. Ewentualnie mogę ci tez pokazać jak zrobiłem poszycie bagażnika w escorcie wraz z podłużnicami mocowana belki, które budowałem od podstaw. Na wypadek jak byś mi nie wierzył że znam się na tym :)

Pawel
19-06-2013, 10:58
Dziękuję za odpowiedz! Podłogę mam na pewno też do roboty. Mechanik mówił, że się nie opłaca robić. Podjadę kiedyś do Ciebie, to zobaczysz. Masz warsztat w Kielcach? Pewnie na początku lipca będę w Kielcach, to wpadnę.