Zobacz pełną wersję : Zaprosili nas...


Jacek
09-08-2004, 17:00
Drodzy Forumowicze,
Otrzymalismy zaproszenie do udzialu w Wystawie Samochodów Sportowych i Tuningu "TUNING SHOW 2004", organizowaną w Bydgoszczy w dniach 11-12.09.2004r. Niestety w tym roku nie zdolamy wystawic naszej reprezentacji, ale moze w przyszlym? :)
Niemniej gdyby ktos z Was mial czas i ochote, moze wybierze sie tam i zrelacjonuje co sie dzialo ciekawego?
Ponizej fragmenty zaproszenia:

"...
TUNING SHOW pomyślany jest jako prezentacja firm profesjonalnie zajmujących się tuningiem pojazdów oraz jako wystawa samochodów sportowych i po tuningu. Do udziału w imprezie zaprosiliśmy więc salony samochodowe, które będą prezentowały auta tuningowane fabrycznie, ale także właścicieli aut-laureatów w poszczególnych kategoriach tuningu.
Przy współudziale firmy ŚWIĄTEK-TUNING oraz bydgoskiej Akademii Techniczno-Rolniczej odbędzie się seminarium tematycznie poświęcone aktualnym problemom tuningu. Osobnym akcentem będzie profesjonalna prezentacja car-audio. Formuła wystawy obejmuje także prezentacje samochodów rajdowych i sportowych oraz spotkania z kierowcami rajdowymi.
...
W ramach szerokiego wachlarza imprez towarzyszących wystawie odbędzie się min. konkurs palenia gumy, na najgłośniejszy wydech czy konkurs na najwolniejszą jazdę, ale także pokazy instruktażowe, dotyczące zasad udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych i ratownictwa technicznego.

Wspólnie z "Expressem Bydgoskim", w którym drukowane będą kupony konkursowe, przeprowadzimy konkurs dla zwiedzających pt. "Wybieramy Auto Wystawy", którego rozstrzygnięcie odbędzie się w ostatnim dniu trwania imprezy.
..."

misiek
09-08-2004, 19:11
ciekawe :mrgreen:

chromol
09-08-2004, 22:05
z przykrością, ale w dniach 11-16 września będę zdobywał szczyty Pienin na 43 Ogólnopolskim Górskim Rajdzie Energetyków. mam już wpłacone wadium i teochę mi szkoda 350,00 zł wyrzucić. może w przyszłym roku. z pewnością będzie można obejrzeć nowości upiękaszające i rasujące nasze bryczki. :wink:

Greg
09-08-2004, 22:11
Moze ja sie wybiore , jak bede to mozecie liczyc na fotki :D
Pzdr.

Dj Brabus
10-08-2004, 08:41
Ja mogłem wybrać sobie tylko jeden weekend wolny we wrześniu - 18 i 19 bo jadę na zlot For(d)umowiczów i Klubowiczów! :mrgreen: Dalej nie zmieniam swojej decyzji - jak na zlot tuningowy musiałbym mieć coś chociaż delikatnie autko przybajerowane a tak to... na razie będą tylko alufelgi polerowane... 8)

Greg
10-08-2004, 14:34
Ja pojade ogladac , nie wystawiac sie .Moja Foka na wystawe za skromna jest :cry:

Greg
10-08-2004, 14:38
Sorki , wiem ze nie w temacie ale dzieki za wszystkie zyczenia urodzinowe .
Pzdr dla wszystkich forumowiczow i klubowiczow (ktorym juz niebawem tez sie stane )
:D

Jacek
10-08-2004, 20:14
Mam nadzieje, ze na podobna impreze za rok wybierzemy sie w wiekszej grupie i moze pokazemy jakies autka :)

Pzdr dla wszystkich forumowiczow i klubowiczow (ktorym juz niebawem tez sie stane )
Smiem zauwazyc: najwyzszy czas!!
:mrgreen:

Greg
10-08-2004, 21:16
Mam nadzieje, ze na podobna impreze za rok wybierzemy sie w wiekszej grupie i moze pokazemy jakies autka :)

Pzdr dla wszystkich forumowiczow i klubowiczow (ktorym juz niebawem tez sie stane )
Smiem zauwazyc: najwyzszy czas!!
:mrgreen:
Jutro wplacam kaske na konto , tak ze na zlocie bede juz KLUBOWICZ :lol: