Zobacz pełną wersję : Ku przestrodze ASO UrsynCar ul.Romera fusion i zmian biegów


the_eagle
05-07-2013, 12:29
Witam!

Zamieszczam tą informację ku przestrodze.

Moja mama jeździ od kilku lat fusionem 1.4 z 2007 roku. Samochód sprawował się super, jedynym problemem była wymiana sprzęgła przy 65tys km po poprzednim właścicielu. Wszystko było po za tym OK. Obecnie przy przebiegu 100tys km kilka dni temu zauważyła że ciężko jest jej zmieniać biegi. Nie wiem czemu ale tym razem nie zadzwoniła do mnie abym to ja obejrzał ten problem ale sama podjechała do ASO UrsynCar na Romera w Warszawie. Panowie postanowili ze musza sie temu przyjzec i zeby zostawila samochód. Tak też zrobiła. Panowi ustalili że do wymiany jest skrzynia biegów i sprzęgło. Wynik cena 4000zł a że jeździ do nich na przeglądy zapronowali rabat 400zł.
Co było wg mnie prawdziwym problemem:

http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=155648&page=3

Koszt naprawy max 200-300zł - tak mi tez powiedzieli w ABS CAR jak zadzwoniłem z pytaniem co może być za przyczyna - postfactum...

Mi po prostu ręce opadły... Wcześniej miałem ze specjalistami z UrsynCara już do czynienia jak miałem focusa... kiedy to po przeglądzie nie zamontowali mi osłony pod silnikiem i później upierali się że ją zgubiłem. Zrobiłem wielką awanturę i się znalazła na warsztacie... ale to było w 2005 roku, myślałem że coś się zmieniło... jednak nie. Dla mnie to są zwykłe .........