Zobacz pełną wersję : Uchwyt do telefonu z żelową przyssawką (ostrzeżenie)


MaXyM
20-08-2013, 10:38
Kupiłem taki uchwyt (http://www.iottie.com/Product/ProductDetail.aspx?ProductID=955&ProductType=321), ze wzgledu na uniwersalnosc i latwosc wpinania telefonu raczej niż aby go mocowac na kokpit. Na poczatku uzywala go moja dziewczyna w FFII. I super sie to sprawowalo.
Niestety w ostatni weekend przylepilem go sobie w MDO (na gorze miedzy 2 srodkowymi otworami went). Po odlepieniu po 3 dniach (bylo b. cieplo) pozostal leko wytloczony pierscien w miejscu gdzie byla przyssana przyssawka. Co ciekawe wytloczenie jest wklesle.

A wiec po pierwsze ostrzezenie dla innych - podchodzcie do tego z pewna doza nieufnosci. MImo wszystko szyba najbezpieczeniejsza (mimo ze niezgodna z przepisami)

Mialbym tez pytanie: czy ktos wie czy jest to proces odwracalny ew jak mu pomoc?

kasztan
20-08-2013, 10:58
Wklęsłe jest pewnie dlatego, że jak przymocowałeś uchwyt i odciągnąłeś przyssawkę, to się w kokpicie zrobiło wypukłe, a jak zdjąłeś, to może się cofnęło i dlatego jest wklęsłe.

MaXyM
20-08-2013, 11:00
No moze, ale wtedy by to mialo ksztalt kola a jest to pierscien ;)
No w kazdym razie wytlumaczenie ksztaltu mnie teraz malo interesuje. Raczej jak sie tego pozbyc ;)

peterpz
20-08-2013, 13:45
Będzie ciężko. Odnośnie alternatywy na szybę ja mam uniwersalny, który można montować w kratce nawiewu. Aczkolwiek była to dość tania sztuka i niestety wypada z kratki, więc mam na szybie. Ale jak ktoś bardzo chce to może popróbować droższych rozwiązań, może będą się trzymać.

hirotaro
20-08-2013, 22:03
a ja mam coś takiego, spisuje się świetnie telefon nie odpada nawet na dziurach, no chyba że ktoś potrzebuje uchwytu na szybę by tel robił za nawi

http://podtelefon.pl/uploads/userfiles/images/podkladka_home.jpg

gregor75
20-08-2013, 22:41
czy ktos wie czy jest to proces odwracalny ew jak mu pomoc?

Jest szansa , że jak kokpit się dobrze nagrzeje od słońca , to wszystko wróci ma swoje miejsce

mad
22-08-2013, 17:44
MImo wszystko szyba najbezpieczeniejsza (mimo ze niezgodna z przepisami)

Gdzie takie coś wyczytałeś ??

RedFord
22-08-2013, 18:02
A nie zasłania mimo wszystko widoku? ;)
Ja mam żelową a do żelowej przyczepiony uchwyt :)

darrally
28-08-2013, 14:21
No moze, ale wtedy by to mialo ksztalt kola a jest to pierscien ;)
No w kazdym razie wytlumaczenie ksztaltu mnie teraz malo interesuje. Raczej jak sie tego pozbyc ;)

Możesz ostrożnie spróbować rozgrzać suszarką do włosów i modelować, ale bardzo ostrożnie...