Zobacz pełną wersję : Tankowanie .... a akłopoty z tym związane .


eclipse
05-09-2013, 15:31
Dość ciekawy artykuł znalazłem odnośnie tankowania pojazdów .
http://moto.wp.pl/kat,45754,title,Co-sie-stanie-gdy-skonczy-sie-paliwo-w-baku,wid,15957522,wiadomosc.html?ticaid=111410 :P

RedFord
05-09-2013, 18:06
Przydatne, ale miejmy nadzieję że tylko dla młodych kierowców :)
Bo stary doskonale wie z czym się wiąże jazda na rezerwie.
Lepiej nie przeginać, bo śmieci i powietrze to nie dobra mieszanka paliwowa :)
szerokości wszystkim :)

eclipse
06-09-2013, 08:19
Przydatne, ale miejmy nadzieję że tylko dla młodych kierowców :)
Bo stary doskonale wie z czym się wiąże jazda na rezerwie. :)
He he ....:shock: nawet nie wiesz ilu mamy na forum tak zwonych ..:P starych kierowców ...
którzy z byle drobiazgiem nie radzą sobie i jedynym kierunkiem jest ASO lub jakiś Józek Stary grzybiarz .
( przykład z forum ,, odgrzybianie klimatyzacji zrobił mi mój znajomy mechanik , który rozebrał cała deskę rozdzielczą i porządnie wszystko wypsikał pianką , ale to i tak nic nie pomogło
ODPOWIEDŻ
Jedyną słuszną drogą jest ASO .:surprise:

Może niektórzy będą mieli mi to za złe....... , ale nawet na spotach nie ma tematów dotyczących naszych samochodów .
Raczej można by to nazwać
:surprise: towarzystwo wzajemnej adoracji.
po czym efekt właśnie jest taki ze gro kierowców nie ma zielonego pojęcia i wyjścia, jak tylko płakać i płacić , bo niby gdzie mieli by się dowiedzieć ?... .

RedFord
06-09-2013, 15:34
...bo niby gdzie mieli by się dowiedzieć ?... .

A powiem Ci że dla mnie, to forum to istna kopalnia wiedzy! Nie jednego się tu dowiedziałam i wyciągnęłam wnioski.
Tym samym jak mi przychodzi jechać do mechanika, to nie daję sobie kitów wciskać, typu: zapieczone świece, nie da się, jedyne rozwiązanie to wymiana głowicy za 4000 pln....
Naprawa kosztowała mnie cenę świec i robociznę, jednym słowem grosze...

Więc fajnie że są tu mądrale, choćby i takie, co to wymianę filtra kabinowego zaczynają od zabrania dwóch piwek :)

wydra
06-09-2013, 15:45
Tym samym jak mi przychodzi jechać do mechanika, to nie daję sobie kitów wciskać, typu: zapieczone świece, nie da się, jedyne rozwiązanie to wymiana głowicy za 4000 pln

Jak kiedyś ukręcą Ci się świece żarowe i żaden magik sobie z tym nie poradzi, to będzie to tyle kosztować.

RedFord
06-09-2013, 17:11
Wyder ale tego też jestem świadoma. Jednak wystarczyło powiedzieć, kobieto nie podejmuje się bo nie mam sprzętu, nie chciałbym urwać, bo wtedy czeka nas wymiana głowicy...może nie mam dużego pojęcia o samochodach, ale do czego służą różne elementy pod maską, wiem, i lubię wiedzieć coraz więcej.
Cóż, serwisant ASO po godzinach..

Ale wracając do tematu, nie jeździmy na oparach!!! :)