Zobacz pełną wersję : skrzybnia rozdzielcza


jash
05-12-2006, 19:00
Wziąłem sie dzisiaj do zrobienia popapranego napędu 4x4 bo przecież od zimy mi nie chodzi. Nie dość że zimno, pod wozem mało miejsca (w mondiku bylo jesczez mniej ale tego się już nie pamieta) to jeszcze wszystko przeszkadza. Zabrałem się ochotą do rozebrania shiftmotoru (przecież się odgrażałem że o w ten weekend, tyle że nie wiem kiedy u mnie jest weekend). Ściągnąłem ciężarek, zabrałem się do rozłacznia kabli i kapnąlem się, że nie mam gwiazdkowych nasadek. A tu przeciez gwiazdka idzie, a nasadek nie ma. Gwiazdkowych!!. I szklag mnie trafił. Już mi się nie chce. Ale w związku z tym kilka pytań, bo przeciez jak już jestem w garażu to co sobie bedę żałować - ponarzekam sobie A że w kanciapie przy garażu mam kompa i internet to "życie na gorąco". I tak:
- po co jest ten f..cking ciężarek przy skrzyni rozdielczej? po co dodatkowy ciężar?
- po co jest dodatkowy taki sam ciężarek przy tylnym moście?
- jak wymienić zapieczone w trzy ... szczyty świece (żarowe oczywiście :fcp18 )?
- czy ktoś ma zamontowane osłony na skrzynię rozdzielczą i wogóle cały silnik od dołu? Jak ma to pisze skąd ma i ile dać musiał żeby mieć
- czy ktoś ma dziś dobre slowo dla mnie?

No, to sobie ponarzekałem.
Dziekuję za uwagę.
Yahoo

manius
05-12-2006, 23:08
siema jash,
dobre slowo zawsze,
qrna wiem co to znaczy, jak zaczynasz robote a tu nagle spec-narzedzi brak,
szlag mnie tez zawsze trafia,
o jakie ciezarki ci chodzi? nie kumam.
co do swiec sprubuj Caramba albo W-40, na pewno puszcza.
Oslony na spod widzialem na zlocie u jednego gostka z berlina,
kupil je kiedys w firmie ORC
http://www.orc.de
ale nie maja juz do explorera,
poza tym jak popatrzysz na inne auta to ceny zaporowe
np. za oslone skrzyni rozdzielczej wolaja ~300 euronow, :fcp11
toz to za grosze samemu mozna zrobic :fcp5

EICHHORN
06-12-2006, 00:30
Bym coś powiedział lecz MODEROTOR mnie uciszył .Teraz tylko Patrzę .
Odezwę się na innym FORUM .
Tu jestem BANITĄ.
Chwalmy Pana i Moderatora Wszechmogącego(wolność słowa)
Pozdrawiam
EICHHORN
do zobaczenia na bardziej tolerancyjnych " FORUMACH" :fcp23 :fcp3 :fcp2

wariot
06-12-2006, 07:35
jash !
jestem z tobą duchem ! trzymaj się i nie poddawaj ! wiem że dasz radę bo jak nie Ty to kto ?

:fcp18