Zobacz pełną wersję : Coś dla pań za kierownicą .


eclipse
31-12-2013, 15:25
Są wśród nas także kobiety które chciały by się w jakiś sposób wyróżnić swoim samochodem , myślę że wygląda to ciekawie g:D
http://allegro.pl/auto-rzesy-samochodowe-lampy-brewki-nowosc-i3765881514.html

choć ostatnio na swiatłach stałem przed BMW z kobitką za kierownica która na tylnej klapie miała naklejkę http://www.demoty.pl/k-u-r-w-i-c-a-34914

RedFord
31-12-2013, 18:07
O matko! Nie wyobrażam sobie mojego maxa z takimi rzęsami :) Ale rozbawiłeś mnie setnie w tym smętnym dniu :) Pozdrawiam serdecznie i życzę Do Siego Roku ;)

Wysłane z Latającego Holendra ;)

fpp
10-01-2014, 17:46
:) myślę, że pierwszy patrol i dowód zabrany za niefabryczne wyposażenie wystające poza obrys samochodu :)

mmmk
10-01-2014, 18:30
w moich rejonach jeździło coś takie "rzęsiaste" i kiedyś właśnie stało to to na poboczu zatrzymane przez policje i jakoś już tego nie widuje wiec albo jest to niedopuszczalne i po "depilacji" samochód zginął w tłumie albo jakimś dziwnym trafem przestałem spotykać ten samochód

RedFord
10-01-2014, 18:36
No takie rzeczy to na paradach a nie na drodze ;)

Wysłane z Latającego Holendra ;)

Pawel
14-01-2014, 09:48
Jeśli mogę wtrącić się do rozmowy :)
Moim zdaniem takie "dodatki" oszpecają auto, nie znam nikogo kto dobrowolnie założyłby coś takiego.
Znowu w zeszłam tygodniu oglądałam auto na sprzedaż, które było obklejone idiotycznymi napisami niemal z każdej strony i w środku (dodam ze wlascicielem byl chlopak w wieku 27 lat, nie "pani") - efekt... pozostawiam bez komentarza :P

wydra
14-01-2014, 09:52
Znowu w zeszłam tygodniu oglądałam auto na sprzedaż, które było obklejone idiotycznymi napisami niemal z każdej strony i w środku (dodam ze wlascicielem byl chlopak w wieku 27 lat, nie "pani") - efekt... pozostawiam bez komentarza

Może dla Ciebie to idiotyczne, ale uwierz że są ludzie co im się to podoba :P

Pawel
14-01-2014, 10:00
Byc może jakąś jedna mala, "ze smakiem" albo dobrym humorem jeszcze bym przebolała ale takie napisy jakie ja niedawno widziałam były tragiczne :)

wydra
14-01-2014, 10:17
To co tam było? :D bo aż mnie temat zaciekawił

Pawel
14-01-2014, 10:37
tylna szyba - Pieprze twoja dziewczynę
lusterko lewa strona (na plastiku) Gangnam style is my life
lusterko prawa strona (na plastiku) ludzik tańczący Gangnam style
(naklejka, ręka "Fuck you")
prawe drzwi przednie na dole - Niemiec płakał jak sprzedawał
drzwi kierowcy postacie kobiet (4szt)
z przodu - pokarz cycki dam ci ciasto
z tylu - brzydkie cycki oddaj ciastko
wnętrze auta - naklejki biało różowego-graffiti na elementach wokół radia, na głośnikach na około przycisków do otwierania / zamykania szyb

ja nie jestem specjalista w dziedzinie motoryzacji ale czy tego typu rzeczy na prawdę są fajne?

wydra
14-01-2014, 10:53
ja nie jestem specjalista w dziedzinie motoryzacji ale czy tego typu rzeczy na prawdę są fajne?

Wiesz co, takie naklejki mają sens, jak to jest naklejone w odpowiednich miejscach i ze "smakiem". Ale ten typ to chyba losowo przyklejał albo po pijaku lub jeszcze czymś mocniejszym :P Sam miałem zrobiony stickersbomb w środku i wyglądało to dość fajnie, ale nie było to jakoś przesadzone :P Przynajmniej dla mnie ;)

RedFord
14-01-2014, 10:56
tylna szyba - Pieprze twoja dziewczynę
lusterko lewa strona (na plastiku) Gangnam style is my life
lusterko prawa strona (na plastiku) ludzik tańczący Gangnam style
(naklejka, ręka "Fuck you")
prawe drzwi przednie na dole - Niemiec płakał jak sprzedawał
drzwi kierowcy postacie kobiet (4szt)
z przodu - pokarz cycki dam ci ciasto
z tylu - brzydkie cycki oddaj ciastko
wnętrze auta - naklejki biało różowego-graffiti na elementach wokół radia, na głośnikach na około przycisków do otwierania / zamykania szyb

ja nie jestem specjalista w dziedzinie motoryzacji ale czy tego typu rzeczy na prawdę są fajne?

Popieram koleżankę, te rzeczy powyżej są straszne i nie trzeba być specjalistą w dziedzinie motoryzaji. Wyder ma oczywiście rację - ze smakiem i minimalizm - OK.
Jedyne dla mnie - to lepa FCP ;)

AnnaK
17-01-2014, 12:42
U mnie w Warszawie zobaczyłam samochód z rzęsami, tak mi się spodobał, że zrobiłam mu zdjęcie.

Bump: Po takich rzęsach od razu wiadomo, że kobieta za kierownicą śmiga :-DDDD

Jitter
18-01-2014, 13:46
W moim mieście jeździł kiedyś Ford Ka pierwszej generacji. Powiem tak: wyglądał... bardzo kobieco z tą "mascarą" ;)

AnnaK
18-01-2014, 22:26
:027:

angela590
19-01-2014, 23:47
A moim zdaniem rzęsy oszpecają auto. Widziałam parę takich na ulicy i wygląda to dziwnie. Sama bym na swoje auto nigdy czegoś takiego nie dała.
A naklejki - zależy jakie - jakiś fajny napis (ale 1, góra 2 - więcej to już przesada) mi się podoba.:wink: , więcej to już przesada. Ale jak widzę samochód oklejony w jakieś kwatki albo coś w ten deseń to aż się gotuję! :619:

eclipse
20-01-2014, 10:12
Racja popieram ...
KOBITA :p powinna chodzić w długiej kiecce i w chuścinie pod brodą tak jak nakazywały dawne obyczaje .

RedFord
20-01-2014, 20:01
Racja popieram ...
KOBITA :p powinna chodzić w długiej kiecce i w chuścinie pod brodą tak jak nakazywały dawne obyczaje .

Nie przeginaj ;)

Wysłane z Latającego Holendra ;)