Zobacz pełną wersję : Maszynka do robienia pieniędzy


damianisko5
07-01-2014, 07:55
Do poczytania !!! http://demotywatory.pl/4266451/Maszynka-do-robienia-pieniedzy

damianisko5
07-01-2014, 08:55
Jeden z głosów w dyskusji - ' ... Wiadomo że losowania Lotto są ustawiane przez komputer tak aby wygrało jak najmniej osób. Mimo wszystko według mnie nie warto na to patrzeć bo przecież co 2-3 losowanie ktoś wygrywa niewyobrażalne sumy i wygrane pieniądze na 100% trafiają do zwycięzcy. (Weźcie sbie pod uwagę konkursy z telewizji np. Polsat, TVP gdzie do wygrania są samochody, pieniądze... Tam nikt nie wygrywa i nie dostaje nagród - no chyba że znajomy prezesa) Mnie to jakoś nie załamuje bo taki system jest wszędzie , mnie bardziej denerwuje to że państwo pobiera podatek od tych większych wygranych... "

Bump: I inny wpis, ktory jest w temacie - " ... Trzeba mieć naprawdę zryty umysł żeby w te teorie wierzyć. Wystarczy sobie pomyśleć: szansa na wylosowanie "szóstki" w Lotto wynosi ok 1 do 14 milionów, a na każde losowanie przypada średnio 5 mln kupionych zakładów (średnio, w praktyce bardzo różnie - czasami są to 2 mln, czasami 10). Dodajmy jeszcze, że kombinacje liczb na wykupionych zakładach mogą się powtarzać, więc nawet jeżeli by sprzedano 15 milionów zakładów, to nie oznacza wcale, że którykolwiek z nich wygrywa (prawopodobieństwo utrafienia "szóstki", to przypomnijmy, ok 1 do prawie 14 mln). Innymi słowy, robienie tutaj jakichkolwiek przekrętów jest po prostu całkowicie ZBĘDNE. W teorie o "przekrętach lotto" wierzą nieudacznicy życiowi, którzy nie mogą się pogodzić z tym że "nie mogą wygrać", bo nie rozumieją tego, co opisałem powyżej. Tyle na ten temat... "