Zobacz pełną wersję : spawanie felg alu


zchemik
31-12-2006, 12:20
tak jak w temacie potrzebuje pomocy bo popsylem felge alu w swoim moadku i szukam dobrego kolesia co pospawa mi felge alu sam rant mi pekl ;| i ile taka "przyjemnosc" kosztuje ;|

Andreeee
01-01-2007, 13:56
Witam.
Niestety nie wiem, gdzie w Bełchatowie to zrobią. Jedno wiem napewno, koszt takiego spawanka to ok. 100PLN

adi
02-01-2007, 20:45
hm..a ja ci powiem ze pospawasza to i tak za jakis czas peknie...taka złosliwosc rzeczy martwych...ale wczesnij czy pozniej to puszcza.to juz jest naruszona struktura tego materiału i pracuje w srodku i....lipa bedzie z tego po pewnym czasie...
wŁodzi na ulicy olęgorskiej prostuja i spawaja felgi.

[ Dodano: 2007-01-02, 21:45 ]
hm..a ja ci powiem ze pospawasza to i tak za jakis czas peknie...taka złosliwosc rzeczy martwych...ale wczesnij czy pozniej to puszcza.to juz jest naruszona struktura tego materiału i pracuje w srodku i....lipa bedzie z tego po pewnym czasie...
wŁodzi na ulicy oblęgorskiej prostuja i spawaja felgi.

Andreeee
02-01-2007, 22:13
Może i pęknie.... :fcp6
Ja mam pospawaną jedną alu i póki co jest git. Zrobiłem na niej (po spawaniu) ok. 3 tys. i jest dobrze. Mam nadzieję, że jak najdłużej :fcp3

zchemik
03-01-2007, 21:29
szczerze ja mam w corsie spawana fele alu od 5 lat i przejechane jest na niej 70tys km wiec wszystko zalezy od tego jak sie pospawa :D jak jest ch...j a nie spawacz to taki sam spaw :D

xavi
26-02-2007, 13:38
Myślę że warto spytać na Kopalni w ZRIBie.

Jest też warsztat w Piotrkowie, ale właściciel nie słowny i ochlajmorda.

Jak mi felgę prostował to 3 razy jeździłem z B-towa do niego i była lipa. A miało być zrobione w 24 godziny :fcp24

Odnośnie spawania to jak ktoś napisał - wszystko zależy od fachowca.