Zobacz pełną wersję : Blacharz Rzeszów-gdzie tanio a dobrze?


Pawel
01-02-2014, 05:55
Witam
Szukam blacharza w Rzeszowie i bliskich okolicach, zakładów mnóstwo a na forum żadnej recenzji czy wiadomości. Szukałem, odwiedzałem i chyba się zdecyduję na gościa z ul. Dojazd Staroniwa, rozmawiałem i za wspawanie reperaturki tył lewa strona, ze wszystkim zawołał 400, gdzie w innych zakładach proponowali mi nawet 650(za Watkem w stronę szpitala), myślę że się zdecyduję. Jak zrobi to opiszę robotę, bo na stronie DobryMechanik.pl ten zakład ma kilka pozytywnych opinii. Śmieszy mnie kwestia, że goście blacharze myślą że tylko oni mają dojścia czy choćby internet, bo za reperaturkę powiedzieli że trzeba dać 90pln, a wystarczy Allegro i od Super Sprzedawcy za nie całe 50 z przesyłką mam. Nawet w ocynku, więc wiadomo jak zrobię...
Pozdrawiam.

Pawel
20-02-2014, 09:21
Witam ponownie, zrobili mi Esiego, to co pisałem wcześniej. We czwartek dałem auto po 13, a w poniedziałek przed południem odebrałem. Robota mi się osobiście podobała, ale guzik się znam, tak na oko i w porównaniu jak było to wyszło super. Znajomy zaś surowszym okiem spojrzał, a gość jest z branży mechaników i blacharzy, i stwierdził że ładnie ale dałby to do reklamacji. Kolejna sprawa, finansowa, co mi się nie spodobało- przy rozmowie było za robotę 300 a przy płaceniu 400, twierdzili że drzwi w dwóch miejscach prysnęli, fakt prysnęli, ale jak?! Z grubsza przetarli rdzę i rysę, żadnej szpachli, jedynie podkład, aż z zamka musiałem wyciągać, co znaczy że nawet go taśmą nie zakleili, wytrzyma to pewno na oko kilka miechów, no i to za stówę!? Wątpię że z kolejną robotą się do nich zgłoszę, a w rozmowie zaznaczałem że chcę kilka razy do nich przyjeżdżać, widocznie im nie zależy skoro tak robią. Jedna prawda, mechaników mnóstwo w Rzeszowie, a ilu uczciwych i rzetelnie wykonujących robotę?! Lepiej nie odpowiadać, jak i nie szukać, w końcu za uczciwą pracę nic by nie zarobili! Pozdrawiam.

Bump: Witam ponownie, zrobili mi Esiego, to co pisałem wcześniej. We czwartek dałem auto po 13, a w poniedziałek przed południem odebrałem. Robota mi się osobiście podobała, ale guzik się znam, tak na oko i w porównaniu jak było to wyszło super. Znajomy zaś surowszym okiem spojrzał, a gość jest z branży mechaników i blacharzy, i stwierdził że ładnie ale dałby to do reklamacji. Kolejna sprawa, finansowa, co mi się nie spodobało- przy rozmowie było za robotę 300 a przy płaceniu 400, twierdzili że drzwi w dwóch miejscach prysnęli, fakt prysnęli, ale jak?! Z grubsza przetarli rdzę i rysę, żadnej szpachli, jedynie podkład, aż z zamka musiałem wyciągać, co znaczy że nawet go taśmą nie zakleili, wytrzyma to pewno na oko kilka miechów, no i to za stówę!? Wątpię że z kolejną robotą się do nich zgłoszę, a w rozmowie zaznaczałem że chcę kilka razy do nich przyjeżdżać, widocznie im nie zależy skoro tak robią. Jedna prawda, mechaników mnóstwo w Rzeszowie, a ilu uczciwych i rzetelnie wykonujących robotę?! Lepiej nie odpowiadać, jak i nie szukać, w końcu za uczciwą pracę nic by nie zarobili! Pozdrawiam.

Bump: Witam ponownie, zrobili mi Esiego, to co pisałem wcześniej. We czwartek dałem auto po 13, a w poniedziałek przed południem odebrałem. Robota mi się osobiście podobała, ale guzik się znam, tak na oko i w porównaniu jak było to wyszło super. Znajomy zaś surowszym okiem spojrzał, a gość jest z branży mechaników i blacharzy, i stwierdził że ładnie ale dałby to do reklamacji. Kolejna sprawa, finansowa, co mi się nie spodobało- przy rozmowie było za robotę 300 a przy płaceniu 400, twierdzili że drzwi w dwóch miejscach prysnęli, fakt prysnęli, ale jak?! Z grubsza przetarli rdzę i rysę, żadnej szpachli, jedynie podkład, aż z zamka musiałem wyciągać, co znaczy że nawet go taśmą nie zakleili, wytrzyma to pewno na oko kilka miechów, no i to za stówę!? Wątpię że z kolejną robotą się do nich zgłoszę, a w rozmowie zaznaczałem że chcę kilka razy do nich przyjeżdżać, widocznie im nie zależy skoro tak robią. Jedna prawda, mechaników mnóstwo w Rzeszowie, a ilu uczciwych i rzetelnie wykonujących robotę?! Lepiej nie odpowiadać, jak i nie szukać, w końcu za uczciwą pracę nic by nie zarobili! Pozdrawiam.

Bump: Witam ponownie, zrobili mi Esiego, to co pisałem wcześniej. We czwartek dałem auto po 13, a w poniedziałek przed południem odebrałem. Robota mi się osobiście podobała, ale guzik się znam, tak na oko i w porównaniu jak było to wyszło super. Znajomy zaś surowszym okiem spojrzał, a gość jest z branży mechaników i blacharzy, i stwierdził że ładnie ale dałby to do reklamacji. Kolejna sprawa, finansowa, co mi się nie spodobało- przy rozmowie było za robotę 300 a przy płaceniu 400, twierdzili że drzwi w dwóch miejscach prysnęli, fakt prysnęli, ale jak?! Z grubsza przetarli rdzę i rysę, żadnej szpachli, jedynie podkład, aż z zamka musiałem wyciągać, co znaczy że nawet go taśmą nie zakleili, wytrzyma to pewno na oko kilka miechów, no i to za stówę!? Wątpię że z kolejną robotą się do nich zgłoszę, a w rozmowie zaznaczałem że chcę kilka razy do nich przyjeżdżać, widocznie im nie zależy skoro tak robią. Jedna prawda, mechaników mnóstwo w Rzeszowie, a ilu uczciwych i rzetelnie wykonujących robotę?! Lepiej nie odpowiadać, jak i nie szukać, w końcu za uczciwą pracę nic by nie zarobili! Pozdrawiam.