Zobacz pełną wersję : ford mondeo prosze o pomoc brak kierunkowskazów


mondeokamilalto
13-01-2007, 12:15
witam
mam nondeo 1995 18 16v 115 km nie działa mi wskaznik poziomu paliwa ,wskażnik temperatury silnika, kierunkowskazy ale awaryjne działaja, nie działa klimkatyzacja, regulacja siły nawiewu i temperatury nawiewu, a do tego kantrolka hamulca recznego
wszystko to stało się nagle poprostu przestało działać
bezpieczniki sprawdzone auto zachowuje sie narmalnie przyspieszenie temperatura silnika o ile sie da oczywiscie sprawdzic tez jest ok termostat działa
dziaja kontrolki poziomu płynu w spryskiwaczu poziom plynu chłodniczego etc
prosze kolegów o rade

frompoland
13-01-2007, 16:35
mondeokamilalto, wymien bezpiecznik i zamien go z 20 na 25 i juz sie nie przepali :) na 1000% to bezpiecznik jakbys mial tempomat tez by ci nie dzialal :)

pozdrawiam

kicaj
15-01-2007, 09:26
witam
mam nondeo 1995 18 16v 115 km nie działa mi wskaznik poziomu paliwa ,wskażnik temperatury silnika, kierunkowskazy ale awaryjne działaja, nie działa klimkatyzacja, regulacja siły nawiewu i temperatury nawiewu, a do tego kantrolka hamulca recznego
wszystko to stało się nagle poprostu przestało działać
bezpieczniki sprawdzone auto zachowuje sie narmalnie przyspieszenie temperatura silnika o ile sie da oczywiscie sprawdzic tez jest ok termostat działa
dziaja kontrolki poziomu płynu w spryskiwaczu poziom plynu chłodniczego etc
prosze kolegów o rade

mialem podobna sytuacje ale w escorcie - auto chodzilo normalnie a objawy te same (o klimie nie moge powiedziec bo nie mialem ;) ) - wina bylo przepalenie sie wiazki kabli - z tego co wiem, jest ona umieszczona za panelem srodkowym (za radiem, mniej wiecej)