Zobacz pełną wersję : Przestroga przed sklepem na Brzozowej w Bydgoszczy.


jaro
28-08-2004, 10:50
W lipcu musiaem wymienić tarcze z przodu/ jedna bya pęknięta/ warsztat zakupil nowe okoo 160 zl, za szt. po przejechaniu 1800km zaczęy się wibracje, takie że kokpit chcial odpaść / przy wszystkich prędkościach/ w warsztacie okazalo się że tarcze obie pokrzywiy się. W sklepie, gdzie byem z reklamacją powiedziano mi, że to od hamowania na wodzie i oni nie uwzględniają takiej reklamacji./Informuje że na opakowaniu nie byo informacji o zakazie jazdy i hamowania w naszym klimacie/ Napisaem pismo i odesali tarcze do dystrybutora na Polskę. Oczywiście mialem w tym czasie zostawić samochód na kolkach. Kupiem drugi komplet tarcz i klocków w sklepie gdzie taką reklamację zalatwiono by od ręki. Pozostaje mi teraz czekać na odpowiedź. Oczywiście wszystkie mankamenty ustąpily po zakupie kolejnych tarcz.
Napiszę później jaka jest odpowiedź na moje pismo.

Brychu
28-08-2004, 10:57
Miałem z tym sklepem/warsztatem doczynienia dwa razy i już nigdy więcej. Raz jak się nam wysypały panewki w Mondeo V6 (o czym już pisałem) - gość za biurkiem (chyba szef albo co) wymyślił że rozebranie samego silnika i złożenie żeby zdiagnozować to 1500 zł a naprawa nie wiadomo ile. W ogóle był niemiły i wszystkowiedzący czego wynikiem było moje wyjście stamtąd. Drugi raz nastąpił kilka dni temu i była to rozmowa telefoniczna z zapytaniem o przewody wysokiego napięcia do Mondeo V6. Pan jak zaczął w komputerze sprawdzać to źle położył na biurku słuchawkę, przez przypadek usłyszałem jego marudzenie i komentarze że musi coś sprawdzać cyt. ".................. ja nie wiem czego on chce, przewodów mu teraz będę szukał jakbym nie miał co robić" więc pomimo tego, że przewody się znalazły na miejscu nawet tam nie pojechałem.


Za to bardzo miła obsługa (telefoniczna, bo nic u nich nie kupowałem) jest tu:

http://www.abscar.com.pl/index.php3?sam ... e9b00d72d9 (http://www.abscar.com.pl/index.php3?samochod=11&wykonaj=WWW&session=18e1152fe69a0e37cc466be9b00d72d9)

Ceny chyba też niezłe.










§13
Zabrania sie używania słów potocznie uznawanych za wulgarne (przeklinania), bez względu na sposób ich zapisu (np. słowa z wykropkowaną częścią liter, przestawionymi literami, itp.).