Zobacz pełną wersję : MkII Centralny oszalał


goodi
29-01-2007, 18:45
Witam wszystkich

Przed chwilą oszalał mi centralny zamek. Konkretnie to chyba samoczynnie przestawił się na "wersję angielską" :fcp4 . Do dzisiaj sterowanie z wewnątrz było w drzwiach kierowcy. A teraz nagle, ni w pięć, ni w dziewięć, sterowanie mam w drzwiach pasażera z przodu. Swoim zamkiem mogę szarpać do woli, a i tak nic się nie dzieje, za to otwarcie ręczne w drzwiach pasażera odblokowuje wszystkie drzwi. Mam centralny z podwójnym ryglowaniem i kluczyk z pilotem radiowym (dwuprzyciskowy). Czy ktoś może wie, jak samodzielnie można to przywrócić do stanu fabrycznego?

karex
30-01-2007, 00:45
Czy ktoś może wie, jak samodzielnie można to przywrócić do stanu fabrycznego?
Czyżby auto chciało zostać wstawione do ciepłego garażu? Zaczekaj na ocieplenie. Piszę serio. Możliwe, że wilgoć a potem mróz zrobiły swoje.

Kondzio
02-02-2007, 10:26
Witam - mam czasami taki problem z moim mondkiem mam go od lipca i mróz nie ma na to wpływu. Ktoś napisał żeby potraktować zamki WD-40 (jeszcze nie próbowałem).
Mój mondi robi mi tez psikusy przy zamykaniu - muszę go zamykać z kluczyka bo klamka od kierowce po wciśnięciu pilota sie nie zamyka. Zamykam kluczykiem a i tak muszę wcisnąć dwa razy przycisk zamknięcia w pilocie bo drzwi za kierowcą blokują się doipiero wtedy. Irytujące to czasami. :fcp25