Zobacz pełną wersję : Paruja przednie reflektory, co robić ?


Jasa
29-01-2007, 17:54
Witam drodzy forumowicze. Pisze w imieniu koegi, który ma mondeo ostatnio wymieniał wkładki reflektorów i po jakims czase zaczeły mu dośc mocno parowac relfektory. Dwa razy suszył zostawił auto na 2 dni w ciepłym garażu i nic nie pomogło nadal paruja. Proszę o jakąś pomoc bardzo pilnie !!!!! :fcp11 :fcp11 . Dodam jeszcze ze wymieniał te wkłądki od góry czyli bez zdejmowania zderzaka. PROSZE O POMOC :)

samu13
29-01-2007, 19:17
tak to już jest że jak się rozczelni to póżniej kłopot,ja wymieniałem szkło reflektora i miałem to samo przeciekało itg.niech spróbuję nałożyć cienką powłokę silikonu pomiędzy szkłem reflektora a uszczelką i zapytaj czy nie pogubił spinek a jak nie to czy je dobrze zapioł bo z tym niekiedy bywają kłopoty pozdrawiam!

Jasa
30-01-2007, 16:40
spinki wszsytki są na 100% a z tym silikonem zobacze:) prosze o więcej rad :)

[ Dodano: 2007-02-02, 22:55 ]
prosze o pomoc koledzyy !!

Szef
12-02-2007, 00:21
Myślę, że sylikon rozwiąże sprawę, szczególnie, że jest dostępny bezbarwny i nie będzie go widać, no chyba, że kolega chce kolorowy :fcp2

pawelekm
17-02-2007, 20:49
jesli moge podzielic sie swoja sugestia to kiedys rozebralem klosz w Golfie i tez mi parowal uszczelnilem silikonem i nadal parowal i ktos mi podpowiedzial abym np. po zaparowaniu klosza sciagnal te plastikowe pokretlo gdzie wymienia sie zarowki gdy to zrobilem natychmiast odparowal sie klosz Wywiercilem w tym plastiku dziurke wiertlem 6 i problem mialem rozwiazany!!

mondzio III
17-02-2007, 21:07
a ja powiem tak
sprawdz czy dobrze jest domknięty ten dekielek co zakrywa reflektor
do strony żarówek
właśnie jak jej nie ma albo zle domknięta to woda się dostaje
i będą zaparowane reflektory
sądzę ,ze to będzie przyczyna