Zobacz pełną wersję : Wymiana reduktora


Mariu
05-09-2004, 10:52
Chciałbym wymienić reduktor w moim Essim1,4 monowtrysk (Stefanelli-elektroniczna) na innej firmy. Przejechałem przez 4 lata około 160tyś. km i do tej pory z instalacją gazową nie było problemów. Ostatnio autko zaczęło więcej palić, gasnąć na wolnych obrotach(pomimo kilkakrotnych regulacji). Pojechałem do serwisu i od pracownika uzyskałem informację o konieczności wymiany środka reduktora. Cena 360 złotych - nie dają gwarancji !!!. Na pytanie czy można zamontować parownik innej firmy (gwarancja na nowy ), ( Stefanelli już nie posiadają) pracownik poinformował mnie że nie można ponieważ nie będzie instalacja działać prawidłowo. I w związku z powyższym mam pytanie : Jak to jest z tymi reduktorami? można zamontować innej firmy i jakiej najlepiej?

pisul
15-09-2004, 18:39
czść ja mam parownik bedini i padł , powiedzieli że mogę kupić innej firmy i nie przeszkadza

Mariu
25-09-2004, 20:26
czść ja mam parownik bedini i padł , powiedzieli że mogę kupić innej firmy i nie przeszkadza
A jakiej firmy naljepiej zamontować reduktor - stawiam na jakość :?:

pisul
25-09-2004, 22:06
mówią że Lovato jest najlepsze ale jak jest to tylko oni wiedzą a może i nie?

Mariu
26-09-2004, 15:16
mówią że Lovato jest najlepsze ale jak jest to tylko oni wiedzą a może i nie?
Lovato - podobno niedrogie, mało awaryjne no i w razie wymiany wkład tani... Miał ktoś jakieś problemy z tą firmą. Najlepiej kupiłbym jeszcze raz Stefanelli- ale w okolicy niedostępne :)))