Zobacz pełną wersję : [S-MAX 2006-2015] Kompatybilność nawi 7 cali oraz converse


maciek8791
31-08-2014, 16:43
Witam,

Panowie mam pytanie, bo szukając nie znalazłem jednoznacznego potwierdzenia.

Czy ta nawi ostatniej generacji - 7 calowa (nie wiem jakie ma oznaczenie) z chromowanym slotem na płytę, jest dokładnie taka sama w s-max i w mondeo?
Będzie ta z mondeo pasowała do S-maxa? Oczywiście dwie ramki będą inne.

To samo z Converse. Rozumiem, że po prostu musi być diesel do diesla, benzyna do benzyny - ale poza tym również pasi z mondeo?

Na koniec ostatnie pytanie. S-max to jest wersja z radiem sony + 9 głośników. Czy ktoś robił przekładkę na tą nawigację i może powiedzieć co się dzieje z jakością dźwięku (mam złe doświadczenia z fabrycznych nawi, z reguły szału nie ma z dźwiękiem).

pozdrawiam - Maciek

tedi_k
31-08-2014, 19:02
Navi Blaupunkta mają dźwięk na poziomie Sony - oczywiście wersji audiophile nie zastąpią, bo nie mają wyjść na wzmaka...

Navi jest taka sama z dokładnością do frontu ("ramki") - więc jak stwierdzisz, że wizualnie dasz radę założyć, to elektrycznie bez problemu. Co do conversa - nic dodać nic ująć. No może tylko to, że jak znajdziesz takiego z mniejszym przebiegiem niż Twój samochód, to ustawianie przebiegu "w górę" jest w cenie konfiguracji, a "resetowanie" przebiegu jak jest większy nie jest "za darmo"...