Zobacz pełną wersję : Nowe Mondeo i Focus w Olsztynie


majek32
17-09-2014, 19:25
Z informacji jakie posiadam 8 listopada będzie prezentacja nowych modeli Mondeo i Focusa w ASO w Olsztynie.

Impreza będzie na "zaproszenia"
Specjalnie pisze w cudzysłowie bo takowe i owszem potrzebne ale nie ma najmniejszego problemu w tej chwili dostać zaproszenie.

Jeżeli ktoś by chciał być w ASO w tym dniu osobiście mogę pomóc w "zdobyciu" takich zaproszeń.

A więc lista chętnych

1. majek32
2.

majek32
09-10-2014, 20:34
Ej no Warmiacy, nikt nie chce się spotkać, pogadać, skosztowac darmowego cateringu i przy okazji zobaczyć nowe modele?

jagmar
09-10-2014, 21:15
ja planuje tylko że jeszcze trochę za wcześnie żebym wiedział czy 8 będe mógł...

lukasio29
24-10-2014, 14:23
Mnie niestety nie będzie w tym czasie w Olsztynie :/ a chętnie bym się wybrał :)

majek32
05-11-2014, 19:00
Kolejny raz podbije temat.
Oficjalna prezentacja zaczyna się o 19

Jeżeli jednak ktoś sie zdecyduje to spotykamy się o godzinie 18,40 na przeciwko wejścia do salonu ASO w Olsztynie.

Jeżeli bedzie ktoś jechał od Dobrego Miasta, zbiórka na stacji Orlen o 18,00

Kilka szczegółów co do samej prezentacji:

... każdy gość otrzyma torbę papierową z logo , wewnątrz znajdzie się :
- kolorowe cenniki i foldery nowych modeli
- długopis z logo
- czyścik do smartfona w kształcie nowego Forda Mondeo z logo

..... Catering w formie Finger Food

.... Po części oficjalnej bar z alkoholem , barmani serwujący drinki alkoholowe dla klientów. Specjalnie na wieczór przygotowane drinki przez grupę Endi-bar

....Konkurs dla klientów : za wypełnienie ankiety możliwość wygrania weekendu z nowym mondeo.

...... Konkurs na dziale serwisowym : do wygrania 10 kompletów toreb z zawartością : okulary serwisowe , płyn do spryskiwaczy itp. We współpracy z firmą Wurth

jagmar
07-11-2014, 12:16
1. majek32
2. jagmar

majek32
08-11-2014, 21:36
Dz jagmar za przybycie, ci co nie byli nic żałują

p.s.
Frekfencja jak zwykle powaliła na kolana, cóż widac tu tylko sami klikacze w klawiaturkę a spotkać sie na żywo nie ma chetnych.
Szkoda

Pawel
11-02-2015, 05:22
enie - dla tej mocy nie było tak szybkiego mostu (uzyskuje się 10-15% przyrostu przełożenia, czyli także szybkości maksymalnej).
Duży tylny spoiler przy osiąganej prędkości ponad 200km/godz musi dawać spory docisk tyłu - pusty Transit nawet z tylnym napędem ma b