Zobacz pełną wersję : pilnie potrzebuję radio-ford puma


Madzia1976
13-02-2007, 07:11
witam wszystkich, kupiłam śliczną czarną pumę........, niestety bez radia. szuka , szukam i nic. jeśli ktos ma coś takiego na zbyciu to proszę o kontakt. Madzia

matisl
13-02-2007, 15:55
http://www.allegro.pl
tam napewno mają ich.....duuuuużooo. :fcp3

[ Dodano: 2007-02-13, 16:56 ]
http://allegro.pl/search.php?string=ford+radio

do wyboru, do koloru. Ale oryginału nie polecam, bo są cienkie...

frompoland
13-02-2007, 16:23
do wyboru, do koloru. Ale oryginału nie polecam, bo są cienkie...
oryginalne radia są w porządku... po co piszesz głupoty??

Madzia1976
13-02-2007, 18:15
potrzebuję srebrne radyjko...na allegro nie ma nic albo mój wzrok szwankuje na całej lini..... :fcp8

matisl
13-02-2007, 20:16
hmm. Można obkleiń foliami "tuningowymi:, lub pomalować :)

A seryjne radia to tylko dla laików, bo jak sie chce mieć dobry sprzęt to nie na tych grajkach

Madzia1976
14-02-2007, 08:07
a co proponujesz? nie znam sie za bardzo na tym. jeśli mozesz to pomóż mi proszę coś takiego znależć. z góry serdeczne dzięki :fcp18

matisl
14-02-2007, 16:08
a ile masz funduszy? Głośniczki masz? Proponuję takie Dalco z Mp3:
http://allegro.pl/item162824288_fabrycz ... p3_cd.html (http://allegro.pl/item162824288_fabryczne_nowe_dalco_fd_38_animacja_ mp3_cd.html)
lub inne modele, zalezy od gustu.
Chyba, ze chodzi o wiekszą kase to sie coś wykopie lepszego, ale te radia są wystarczające. Do tego głośniki Hertz 5x7", lub chociaz te Boschmann hehe, bo slyszalem jak grają i na początek są ok :)

robal
15-02-2007, 07:36
A seryjne radia to tylko dla laików, bo jak sie chce mieć dobry sprzęt to nie na tych grajkach

LOL. No pewnie :). Przyjedź ze swoim super radiem, zamontujemy w moim aucie. Gwarantuję - nie odczujesz różnicy między moim starym kenwoodem, swoim, i fabrycznym fordowskim :). Radio to nie wszystko.
No... chyba, że ktoś ma narząd słuchu sterowany EQ :)

matisl
15-02-2007, 15:32
hahahahahahah. Lepsze takie dalco niz oryginal. przynajmniej ma mpr. do tego wzmacka i tube/skrzynie walnąc i wystarczy.

Ty naprawde nie widzisz roznicy miedzy mizernym oryginalem, a innym radie??
Gratuluje słuchu :)

Pinki
16-02-2007, 21:37
ja z tego co wiem mam dobry słuch i sadze ,ze oryginalne radio gra wystarczająco i niema co kombinować ale głośniki bym zmienił . niema z tego radia co prawda rewelacji bo np ople lepiej grają ale jest dla przeciętnego melomana w zupełności wystarczające a to co podałeś wygląda tak jak z pod wiejskiej dyskoteki

karex
16-02-2007, 21:44
Ty naprawde nie widzisz roznicy miedzy mizernym oryginalem, a innym radie??
Gratuluje słuchu

To mi też pogratuluj :D
Miałem kiedyś w Mondo niejakiego Mediona, czyli sprzęt tej samej klasy co Dalco, tylko mniejsza choinka i nikt z moich znajomych nie odczuł różnicy na korzyść tego cudu techniki z MP3 :fcp27 , poza jednym - nie miałem już funkcji AVC, czyli straciłem komfort słuchania jadać w trasie :( . A nie rzadko jeżdżę.

Za to jak wsadziłem starego Pioniera z CD to już na fabrycznych głośnikach było b. miłe zaskoczenie, ale i tak nie było AVC... :( .

Madzia1976
17-02-2007, 10:22
Dziekuje wszystkim za pomoc, radio kupione :fcp1 ............wbrew niektórym opiniom - fordowski orginał. mam nadzieje ze nie będę załowała wyboru :fcp4

pozdrowionka
madzia

qubusio
17-02-2007, 21:35
Madziu, gratuluję zakupu. Mam nadzieję, że spełni Twoje oczekiwania.


A seryjne radia to tylko dla laików, bo jak sie chce mieć dobry sprzęt to nie na tych grajkach

LOL. No pewnie :) . Przyjedź ze swoim super radiem, zamontujemy w moim aucie. Gwarantuję - nie odczujesz różnicy między moim starym kenwoodem, swoim, i fabrycznym fordowskim :) . Radio to nie wszystko.
No... chyba, że ktoś ma narząd słuchu sterowany EQ :)

Zakładam, że to żart.
Pozdrawiam.

robal
19-02-2007, 07:59
Zakładam, że to żart.

A skądże. Zapraszam. Zapewniam cię, że nie odczujesz różnicy podłączając różne radia na mojej instalacji audio (chyba, że faktycznie jesteś audiofilem i wychwytujesz "inne różne dźwięki").

Ty naprawde nie widzisz roznicy miedzy mizernym oryginalem, a innym radie??
Gratuluje słuchu :)

Nie widzę (a ściślej nie słyszę). Po co mi radia z wodotryskami skoro nie wykorzystają tego co oferuje moja instalacja (jeśli moją można tak w ogóle nazwać :lol: )
Jeszcze raz powtórzę - radio nie gra - gra cała instalacja.

I dodam tylko, że koleżanka pytała o radio, a nie o super-hiper car-audio.

luks-eg
11-06-2007, 11:13
spryedam swoje rginalne radjo y pumki kasetowe w stanie dobrzm

zoharek
11-06-2007, 19:49
mam srebrne 6000 CD RDS z kodem jeśli nadal ktoś chce proszę o kontakt na gg /email

lasotek
24-02-2008, 20:52
Hej witam wszystkich zainteresowanych kupnem radia do PUMY, posiadam takie (kasetowe) w stanie bardzo dobrym mój mail piterll@gazeta.pl