Zobacz pełną wersję : [Fiesta 1989-1996] Wymontowanie fabrycznego radia


FAREN
23-10-2014, 13:34
W jaki sposób mam wyjąc fabryczne radio Forda z deski? Potrzebuje to zrobić dosłownie na moment żeby spisać numer seryjny a to z kolei jest mi potrzebne do odzsykania kodu do tego radia. Sztuczka z gwóździami i śrubokrętami nic nie daje - radio siedzi jak siedziało

marko52
23-10-2014, 14:40
Ja u mnie zrobiłem dwoma gwoździami odpowiedniej grubości tak żeby było pole manewru w tych otworach, cały problem w tym żeby trafić czubkiem gożdzi w łapki przy radiu i je odginasz, jednocześnie ciągniesz do siebie radio,najgorzej jest pierwszy raz, wszystko z wyczuciem ,nie rozwal otworów.Męczyłem się z 2 godziny a teraz mogę je kraść hi hi.

wojtekn
23-10-2014, 17:24
W jaki sposób mam wyjąc fabryczne radio Forda z deski? Potrzebuje to zrobić dosłownie na moment żeby spisać numer seryjny a to z kolei jest mi potrzebne do odzsykania kodu do tego radia. Sztuczka z gwóździami i śrubokrętami nic nie daje - radio siedzi jak siedziało

Proszę poprawić tytuł tematu.

Poradnik, czyli jak pisać zgodnie z zasadami panującymi na tym forum

http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=145988

FAREN
24-10-2014, 21:53
Dobra radio udało się wyjąć, kod odzyskany ale... Po wsadzeniu radia ponownie brak jest podświetlenia wyświetlacza w radiu i tablicy nawiewów co jednocześnie nierzeszkadza tym elementom działać jak należy, w radiu świecą się wszystkie przyciski tylko nie wyświetlacz. Co może być przyczyna? Czy może być tak że wyświetlacz radia i podświetlenie nawiewów ma wspólną mase i nie do końca wpięta kostka to powoduje?