Zobacz pełną wersję : [Focus 2004-2008] Jakie wybrać CB radio


lolek1916
02-11-2014, 20:54
Siemaneczko.
Potrzebuje pomocy przy wyborze cb do swojej foki, jako że mało sie znam na tym to mam swoje dwa typy i nie wiem na co sie skusić. Pierwszym wyborem jest Yosan Turbo a drugi wybór to Alan 78 plus multi, jedni zachwalają yosana a drudzy alana i teraz pytanie co bedzie lepszym wyborem i najważniejsze na co patrzeć w specyfikacjach :p
chyba że macie coś lepszego niż te dwa co wybralem to podrzucajcie pomysły :)
będę wdzięczny za każdą pomoc :wink:

motorek26
02-11-2014, 21:08
wszystko zależy jaki przedział cenowy cie interesuje ja mam presidenta i jestem zadowolony chodź on jest dość spory

lolek1916
02-11-2014, 21:17
chce przeznaczyć jakieś 350zł na to ale chciałbym być zadowolony choć jak to się mówi "polakowi nie dogodzisz" ale chce dobrze trafić, gabarytowo to chciałbym żeby cb sie mieściło między fotelem a podłokietnikiem ewentualnie że jak w innym miejscu go przymocuje to żeby jakoś dużo miejsca nie zajmował

M.A.G.
03-11-2014, 20:10
Kolego polecam tobie radyjko Yosan - sam mam dwa takie (120PRO w tym jedno po tuningu u Konektora) - małe, zgrabne z niezłymi filtrami przeciwzakłóceniowymi.

Zarejestruj się na www.cb-forum.pl a będziesz mógł kupić z niezłym upustem :wink:

Pozdrawiam :)

Uziu
08-11-2014, 11:59
ja mam yosana wlasnie 120 bez zadnego tuningu, chodzi w fordzie tddi, co do zaklucen to jedynie sylysze w radiu jak odsuwam szybe ale tylko ta od pasazera i tylko w dol , nie wiem czemu tak jest ,a po za tym cisza, co do osiagow to nnie jest zle, wspolpracuje z antena presidenta 150 cm na magnesie to jak sie bar na cb radiu reklamuje to do 40 km go wylapuje, wiec polecam yosana, choc te stare presidenty wielkie na pewno sa lepsze