Zobacz pełną wersję : Forum SierraFan - ZAPRASZAMY!!!


ARTi_Sierra
12-09-2004, 11:31
Witam!

Pusto tutaj w dziale Sierra, więc właścicieli tych wspaniałych Fordów zapraszam na forum poświęcone tylko temu modelowi. Napewno znajdą tam pomoc i wszelkie potrzebne informacje!

Forum SierraFan (http://www.wetcentrum.pl/sierra/forum/index.php)

POZDRAWIAM

wOOly
12-09-2004, 12:43
Popieram i rowniez zachęcam ! :)

wOOly & Pirania Racing Team :wink:

zetor
15-09-2004, 22:07
Rowniez zapraszam :mrgreen:

kamax
16-09-2004, 12:10
Niektórzy z sierrafan przeniosą się tutaj ...

Ja zamierzam nadal aktywnie uczestniczyć w życiu sierrafan, ale i ten klub mnie się podoba, więc będe obskakiwał kluby :)

Pozdrawiam

Kosiarz
16-09-2004, 12:20
Ja tutaj będe zaglądał z przyjemnością !
Moze tutaj posty się nie rozpływają...

kamax
16-09-2004, 12:27
...

WikKrak
18-09-2004, 00:35
I ja to trochę pozaglądam.
Pozdrawiam kolegów z Sierrafan :)))

wOOly
18-09-2004, 09:24
Hyhy.. a dziekuje dziekuje ;)

maryba
10-10-2004, 17:18
No tak apropo obiecywania, to tylko Kamax częście tu zaglada, Ja też próbowałem, ale po 3 dnaich zapomniałe że jest to forum , UPS. nie mam czasu na dwa fora, a Kamaxa podziwiam

a wszystkich z seirrafan, pozdrawiam

kamax
10-10-2004, 22:59
No tak apropo obiecywania, to tylko Kamax częście tu zaglada, Ja też próbowałem, ale po 3 dnaich zapomniałe że jest to forum , UPS. nie mam czasu na dwa fora, a Kamaxa podziwiam

Hmm ... czas to pieniądze ... a jak nie ma pieniędzy, to jest czas :), hihihi ... nie żebym narzekał na płace, pracuję tyle, za ile mi płacą, hahahaha !!!!!!!!!!!!!!!!! A potem siedzę na różnych forach :)

wOOly
22-10-2004, 21:45
właź na http://www.wetcentrum.pl/sierra/forum/ i przegladaj forum !

real
22-10-2004, 22:03
W swojej Sierze 2 littry DOHC kat zalozylem gaz.i po tygodniu nie moge go uruchomic pompa paliwa po 3 sek przestaje chodzic pomocy((((((((((((((((((((( Real

kamax
26-10-2004, 09:10
W swojej Sierze 2 littry DOHC kat zalozylem gaz.i po tygodniu nie moge go uruchomic pompa paliwa po 3 sek przestaje chodzic pomocy((((((((((((((((((((( Real

Właż na link podany przez wOOly'ego. Tam znajdziesz wszystko o sierkach, a nie ma sensu dublować.

właź na http://www.wetcentrum.pl/sierra/forum/ i przegladaj forum !

solek
10-02-2005, 13:19
potrzebuje ksiazke serwisową do sierry 1,8 TD 1991r

kamax
10-02-2005, 19:47
http://www.sierrafan.pl
dział download.

bolszoy
01-09-2005, 21:20
A może któryś z kolegów podpowie mi z kąd dorwać schemat do Sierry CVH CFI 1.6? Nie mogę go nigdzie znaleźć? Może ktoś ma taką maszynę i podzieli się schematem?Pozdrawiam.

ryszard42
11-09-2005, 20:13
witam jestem tu poraz pierwszy a dotego zostałem posiadaczem sierrki, i mam nadzieje że znajde tu wiele informacji na temat tego auta i nie tylko.Pozdrawiam. :)

Pawel
01-10-2005, 13:09
Podobno niektorzy Sierrafani planuja emigracje do Fordclubpolska Forum, w zwiazku z dziwnymi dzialaniami modow i adminow na Sierrafan.
Zobaczymy. Jak dla mnie szata graficzna troche za pstrokata . Przyzwyczailem sie do SierraFana. No ale jak trzeba bedzie to zamienie experta na amatora...

Cień
03-10-2005, 07:10
i ja tyz.

Pawel
03-10-2005, 09:30
Jak dla mnie szata graficzna troche za pstrokata
E tam :D taka sama. No może troche wiecej kolorów jeśli chodzi o nicki, ale jak dla mnie to taka sama :D

Witajcie :)

PASII
21-10-2005, 02:05
No i ja w końcu tutaj zawitałem 8)
Pozdrawiam wszystkich ze Sierrafan i posiadaczy innych modeli Forda :razz:
Ale szczerze mówiac ja też się przyzwyczaiłem do naszego forum sierrafan...jakoś tam przejrzyściej ;)

Pawel
01-01-2006, 12:53
Ostatnio na Sierrafanie coraz mniej Sierry a coraz wiecej dupy maryny, burdel sie robi.
Forum coraz bardziej przypomina tani ,g**niany brukowiec. Po niedawnych totalitarno-dyktatorskich poczynaniach GTW teraz dla odmiany nastapil zwrot ku anarchii...

Fatso
20-01-2006, 11:53
a ja na wygnianiu postanowilem znalesc nowa chalupke...

wujek75
09-02-2006, 20:43
Tak naprawdę to codziennie odwiedzam SierraFan ale.... nie przyznaję się do tego bo w mojej sierce jest 1,8TD będący obiektem wzbudzającym delikatnie mówiąc odrazę wśród benzynomaniaków i wielbicieli 2,3D więc narazie wolę się nie narażać ;(
....natomiast tutaj zawsze można znaleźć kogoś kto pomoże, doradzi i dobrym słowem podniesie na duchu właścicieli wszelkich kombinacji dieslowni o pojemności 1,8 borykającymi się z kłopotami :wink:

jkConstructor
20-02-2006, 12:38
I ja witam :)))
Fatso czemu na wyganiu?

Gaiger
20-02-2006, 16:33
Bo sie Fatso na Mondka przesiadł :lol:

Fatso
24-02-2006, 10:29
bo mnie sie osie poorypaly, i jezdze tyle do przodu :D

Serek3005
17-03-2006, 23:22
sierka to jest bryczka nad bryczkami!! Pzdrówka dla posiadaczy tych superaśnych autek!! :))

kaczor RZ
19-03-2006, 15:14
no coż, tak się stało że i ja tu zawitałem ze sierrafan. pozdrawiam sierrafan i innych posiadaczy forda. szkoda że nie ma już pożądnych młodych aut dla ludu z napędem na jedna słuszna oś :fcp2 :fcp2 :fcp2 przeciez bemki sobie nie kupie :fcp18 nie ze wzgledów finansowych :fcp12

Z-D-E-N-E-K
14-08-2006, 22:11
A co mi tam ja też jestem już tu co nie znaczy rezygnacji z sierrafan

roger135
26-08-2006, 19:47
Witam też mnie tutaj przywiało POZDRO DLA SIERRAFAN :fcp2

thing
26-08-2006, 22:18
o kurcze, nie wiedziałem że aż tak źle jest na SierraFan, choć bywam tam prawie codziennie :fcp15
pozdro

27darek
27-08-2006, 07:11
A ja myślę że znajdę tutaj pomoc kiedy będę potrzebował.Pozdrowienia z Angli

mmmk
27-08-2006, 09:47
a bylem wczoraj na zlocie sierrafanow w konarzynach. nawet nikt mnie nie chcial wyrzucic za wjazd scorpio i koszulce Ford Scorpio Team :) a dobrze widzialem, ze miedzy namiotami stalo Fatso'we mondeo??
pozdrawiam
maciek

jagrall
27-08-2006, 19:48
nie wiedziałem że aż tak źle jest na SierraFan

no jest tam jakaś zadyma wśród szefowstwa klubu

Adam_2000
27-08-2006, 20:32
szkoda że nie ma już pożądnych młodych aut dla ludu z napędem na jedna słuszna oś
Przesiądź się na wieloryba !
... jak to już zrobiło wielu Sierrafanów :))

Bronek
28-08-2006, 09:23
nie wiedziałem że aż tak źle jest na SierraFan

no jest tam jakaś zadyma wśród szefowstwa klubu

Nie wiedziałem że tam jest jakies szefostwo :fcp15
Ja kompletnie odzszedłem z tamtąd i nie mam zamiaru wracać.
Powody: mnie są znane a inni nie muszą wiedzieć.

Z-D-E-N-E-K
03-09-2006, 20:16
nie wiedziałem że aż tak źle jest na SierraFan

no jest tam jakaś zadyma wśród szefowstwa klubu

Nie wiedziałem że tam jest jakies szefostwo :fcp15
Ja kompletnie odzszedłem z tamtąd i nie mam zamiaru wracać.
Powody: mnie są znane a inni nie muszą wiedzieć.

W ramach sprosrtowania szefostwa nie ma jest tylko tzw GTW do którego należą admini i
Modzi.Bójka fakt była ale między userami to dwa.A trzy to forum zmieniło adres na http://www.sierrafan.one.pl :fcp1

mmmk
03-09-2006, 23:13
i wedlug mnie jako goscia jest jeszcze gorsze niz bylo :). a texty w stylu

Dla wszystkich nowych Userów:

Wielka prośba..... jeżeli nie masz zamiaru uczestniczyć czynnie w życiu klubu SierraFan i rejestrujesz się tutaj tylko, aby raz się zalogować i napisać 1 post, albo też czytasz tylko dział rozrywki ..... może nie koniecznie musisz się rejestrować >? Możesz to wszystko przeczytać i napisać jako Gość a my potem nie będziemy musieli usuwać użytkownika który od roku nie zalogował się nawet na forum :-/

Wiem może to nie jest miłe ale tak jest .... Tych prawdziwych witamy z otwartymi rękami ale tych co nie wiedzą po co tu są ....hmmm ich też lubimy ale podziękujemy :arrow:

jak ktos chce miec wylacznosc i brak mozliwosci przedstawienia swoich pogladow jako czytajacy to powinien sobie strone www zalozyc a nie forum sie zajmowac a niestety co jakis czas na forach sie pojawiaja podobne problemy. nie bylem na tamtym forum zalogowany od dawna na nowym tez nie bede no ale milo nie witacie nie ma co. moderator prosi o niepisanie,zeby nie mial roboty?? :fcp14 a ja np jako gosc nie pisze zeby potem nie bylo,ze sie nie przyznaje do swoich textow ktore nie zawsze sa na temat itp
pozdrawiam
maciek

Z-D-E-N-E-K
04-09-2006, 21:54
i wedlug mnie jako goscia jest jeszcze gorsze niz bylo :). a texty w stylu

Dla wszystkich nowych Userów:

Wielka prośba..... jeżeli nie masz zamiaru uczestniczyć czynnie w życiu klubu SierraFan i rejestrujesz się tutaj tylko, aby raz się zalogować i napisać 1 post, albo też czytasz tylko dział rozrywki ..... może nie koniecznie musisz się rejestrować >? Możesz to wszystko przeczytać i napisać jako Gość a my potem nie będziemy musieli usuwać użytkownika który od roku nie zalogował się nawet na forum :-/

Wiem może to nie jest miłe ale tak jest .... Tych prawdziwych witamy z otwartymi rękami ale tych co nie wiedzą po co tu są ....hmmm ich też lubimy ale podziękujemy :arrow:

jak ktos chce miec wylacznosc i brak mozliwosci przedstawienia swoich pogladow jako czytajacy to powinien sobie strone www zalozyc a nie forum sie zajmowac a niestety co jakis czas na forach sie pojawiaja podobne problemy. nie bylem na tamtym forum zalogowany od dawna na nowym tez nie bede no ale milo nie witacie nie ma co. moderator prosi o niepisanie,zeby nie mial roboty?? :fcp14 a ja np jako gosc nie pisze zeby potem nie bylo,ze sie nie przyznaje do swoich textow ktore nie zawsze sa na temat itp
pozdrawiam
maciek
:fcp24
Ja poprosiłem o Bana bo nie podoba mi się styl żądzenia gtw

thing
16-11-2006, 17:14
prawde piszecie, forum zeszło na psy, a użytkownicy też nie są gorsi.
Chyba 2-3 miesiące temu zamówiłem u jednego smycz "sierrafan". Do tej pory czekam. Gość olewa wszystkie wiadomości które do niego pisze. :fcp20

wujek75
16-11-2006, 19:57
prawde piszecie, forum zeszło na psy, a użytkownicy też nie są gorsi.

...w sumie dobrze to thing określiłeś - ze strony forumowiczów olewka totalna :fcp8 i kontakt z kimkolwiek zerowy :fcp25 , generalnie bieda, więc ostatnio już chyba ze 2 lub 3 tygodnie tam nie zaglądałem (i chyba nic nie tracę :fcp3 ) bo szkoda czasu...

karex
17-11-2006, 18:21
No nic Panowie, nie traktujcie mnie jako GTW, ale zamykam. Myślę, że Ci co mieli coś do napisania to napisali i wystarczy. Nie ma sensu dalej się rozpisywać na temat lepszy, gorszy.
Jeżeli ktoś uważa inaczej zapraszam na PW ;) .

PS. Z-D-E-N-E-K, ale z tym banem to było świetne :DDD padłem ze śmiechu :LOL: