Zobacz pełną wersję : lusterko od strony kierowcy


maniek
12-09-2004, 19:48
jakiś fiut pobił mi lusterko,pytanie czy ktoś wie ile ono kosztuje,czy można wymienić tylko lustereczko tak jak w poldku czy ktoś wogóle ma o tym pojęcie ,czy się nie bawić i jechać od razu do salonu help :!:

Marek92248
12-09-2004, 22:14
Lusterko(same szkło) do mondka kosztuje 150zł to podejżewam , że do FF około 80zł w porywach do 110zł. Czy da się wymienić samemu to już nie wiem. Kiedyś widziałem lusterko bez szybki i są tam cztery linki od regulacji kture trzeba jakoś podpiąć wygląda to nieciekawie (widziałem to w Fiacie Siena).

Jacek
12-09-2004, 22:23
Poszukaj dokladnie w poprzednich tematach. Ktos z Fusiona mial juz taki problem i znalazl rozwiazanie.
O, tutaj: http://forum.fordclubpolska.org/viewtopic.php?t=2207

coma
15-09-2004, 13:09
ja tam nie wiem ale widziałem na allegro kogoś kto ma takie szkiełka ale co to jest warte to nie wiem
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=31144447

maniek
20-09-2004, 14:56
ku informacji-lusterko całe (z plastikiem-540 zł) samo szkiełko 100 zł opcja elektr ogrzewane cena z wymianą 125 zł :wink:

Yotez
21-09-2004, 19:11
ehhh... takiemu to bym łapy przy samej d...e poucinał, albo roztopiony ołów wlał do ucha, albo puścił zgłodniałego szczura w okolice pęmpka i przykrył go(szczura) kubkiem, albo -- echh szkoda moich nerwów...
Współczuję

whitesnake
24-04-2005, 20:12
Właśnie dzisiaj w nocy z soboty na niedziele jakis cwel ukradł mi lustreko od strony kierowcy. Jezeli to było by samo dzkielko to nie bylo by problemu bym sobie pojechal i dokupił.

Problem jest jednak taki, ze ukradł on dokładnie całe lusterko (ogrzewane) razem silnikiem do jego sterowania! Z plastikowej obudowy wystaja mi teraz tylko jedna para kabli do ogrzewania lusterka i dwie pary kabli zakonczone wtyczkami od sterowania silnikiem.

Jutro tj. w poniedzialek jade do ASO.

1. Ciekawe jak dojade bez tego lusterka.
2. Ciekawe czy warto wziac to na AC, bo pewnie wszystko wyniesie z 500 zl (sic!)
3. Ciekawe czy beda mogli wlozyc sama elektryke razem z lustrkiem bez wymiany plastiku.
4. Ciekawe jak dlugo nowe lusterko pobedzie w moim samochodzie....

Swoja droga to czy ktos sie zastanawiał czy mozna podlaczyc pod nasz autoalarm Cobra jakis czujnik zblizeniowy?
Tak aby reagowal, jak ktos kombinuje przy samochodzie?