Zobacz pełną wersję : A może by tak konta pocztowe ...


el_kuchcik
12-09-2004, 21:21
... typu klubowicz@fcp.pl ?
Czy jest możliwość, jeśli tak to ile kosztowało by utrzymanie takiego konta bądź czy nie można by tego podpiąć pod składkę :D ?
Jak się wyróżniac to też w Necie !

Pytanie kieruję zarówno do Kierownictwa jak i Forumowiczów - czy jest to wykonalne i co o tym myslicie ?
pozdrawiam

Jacek
12-09-2004, 22:19
Sprawa jest ciekawa i jak najbardziej do zalatwienia :)
Tzn. tak: w ramach skladki to juz raczej nie da rady - bo kazde konto musi pare MB miec, wiec szybko by nam sie serwer skonczyl :)
Ale jezeli bedzie wieksze zainteresowanie to nie widze problemu.
Np. za maila 10MB bylby to koszt rzedu 10-15 zl rocznie. Wszystko zalezy od wielkosci konta i ilosci chetnych.

Jezeli ktos jest zainteresowany lub ma inny pomysl w tej kwestii - prosze o wypowiedz :)

chromol
13-09-2004, 06:50
w dzisiejszej dobie powszechności kont mailowych nie wiem, czy znajdzie się dużo osób zainteresowanych założeniem jeszcze jednej skrzynki pocztowej (oczywiście płatnej). osobiście mam ich chyba z 10 i powoli się już gubię. czekam na reakcję innych. dla mnie nie jest to konieczne. przecież pomiędzy sobą możemy wysyłać "PW", a i każdy (no może prawie) podał jakiś swój adres mailowy. niemniej jak powstanie taka opcja to pewno też wykupię.

Jacek
13-09-2004, 08:24
Tzn. to nie byloby obowiazkowe :wink: Kto chce.
Duzo osob ma konta na darmowych serwerach, gdzie dostaje sie kupe smieci i sa ograniczenia np. w przesylanych zalacznikach.
Nasze konto byloby pod tym wzgledem lepsze :wink:

Pawel
13-09-2004, 08:35
Tzn. to nie byloby obowiazkowe :wink: Kto chce.
Duzo osob ma konta na darmowych serwerach, gdzie dostaje sie kupe smieci i sa ograniczenia np. w przesylanych zalacznikach.
Nasze konto byloby pod tym wzgledem lepsze :wink:
Ja mam w interi.pl, konto 100(sto)MB,max przesyłka 10(dziesięć)MB-bezpłatne :!:
Śmieci dużo nie ma, kwestia ustawienia klienta pocztowego blokującego spam.

el_kuchcik
13-09-2004, 15:21
Tzn. to nie byloby obowiazkowe :wink: Kto chce.
Duzo osob ma konta na darmowych serwerach, gdzie dostaje sie kupe smieci i sa ograniczenia np. w przesylanych zalacznikach.
Nasze konto byloby pod tym wzgledem lepsze :wink:

Oczywiście że nieobowiązkowe. Co do załączników to np. pocztą o2.pl nie można wysłać żadnego exe ... i trzeba oszukiwać pakowaniem pliku bądź zmieniać mu rozszerzenia. Druga sprawa - filtry antyspamowe nie są za świetne na darmowych kontach - jedyne które przez pół roku nie przepuściło reklamy to gazeta.pl No i odmienność nazwy - zawsze to coś innego niż interia, o2 czy onet :D
Moze by zrobić ankietę - jesli większość osób nie będzie zainteresowana to zawsze można zapomnieć o tym pomyśle.
pozdrawiam

szynszyl
13-09-2004, 19:43
sorry, ale ja np. nie widzę potrzeby posiadania takiego konta. Mam darmowe na serwerze mojego dostawcy internetowego, mam ze cztery darmowe. śmieci jak na lekarstwo, a jak są to sobie nawet poczytam z przyjemnościa. Z reguły są kolorowe, to dla takiego kretyna jak ja w sam raz uciecha.

patryk_waw
13-10-2004, 22:35
A moze by tak same aliasy z forwardem na inną skrzynkę założyć?

goral
14-10-2004, 09:39
Jezeli chodzi o normalne skrzynki pocztowe, to przy obecenym serwerze jaki posiadamy - ten pomysl odpada. Na takie cos trzeba by zalatwic osobny serwer. Jezeli chodzi o przekierowania, jest taka mozliwosc :)