Zobacz pełną wersję : Cougar - listwy boczne ??


rzedzik
03-03-2007, 20:23
Witam

Nabyłem w DE Cougar'a 2.0 rok 1998 - sprowadziłem i jestem w trakcie rejestracji :) Zastanawiam sie dlaczego mój kocór ma listwy boczne ???? z tego co widziałem na zdjęciach NIGDZIE nie znalazłem Cougar'a z listwami bocznymi :( albo źle szukam albo czegoś nie wiem ???? Jest to wersja europejska !!!! Drugim moim zmartwieniem jest... szarpanie przy zmianie biegów tj. przy zmianie biegu czuć delikatne szarpniecie :( chciałbym zaznaczyć że .... jestem po wizycie w autoryzowanej stacji Forda i tam wszystko było sprawdzane na komputerze i jeśli były jakieś usterki w silniku to na pewno zostały wyeliminowane. Na przeglądzie zawieszenia nic złego nie wykazało. Zatem dlaczego jest te szarpanie przy zmianie biegów ????

Pawel
03-03-2007, 20:32
chciałbym zaznaczyć że .... jestem po wizycie w autoryzowanej stacji Forda i tam wszystko było sprawdzane na komputerze i jeśli były jakieś usterki w silniku to na pewno zostały wyeliminowane.komputer wykazuje tylko kilkanaście procent mozliwych usterek. Nie wierze, ze wszystko usuneli. Gdyby tak było nie miałbys tego objawu.

robson0
04-03-2007, 10:25
Szarpanie przy zmianie biegów zazwyczaj jest skutkiem uszkodzenia sprzęgła lub poduszki skrzyni biegów.

yobuchi
23-03-2007, 20:58
listwy boczne...\\