Zobacz pełną wersję : kanapa i tylne oparcie


zimny41
13-03-2007, 18:10
witam , mam pyt. ...................jak w focusie kombi złożyć całkowicie tylne siedzenie...................po wyjęciu zagłówków odpięcia i złożenia częściowego tylnego oparcia............................co muszę zrobić aby złożyć także siedzisko.......mam dzielone oparcie i kanapę .......tylko nie wiem gdzie odczepić kanapę aby mi sie złożyła..........napiszcie prosze jak to zrobić?????????

jumper1
13-03-2007, 19:43
Niewiem jak w foce ale w mondeo sziedzenia sie nie podnosi żeby polozyc oparcie.
Oparcie poprostu sie skalada na siedzenie i koniec.

mouzes
13-03-2007, 23:46
w escorcie znowu cała kanapa dolna podnosi się do pionu a oparcia rozkładane są bezpośrednio na podłogę ... wydaje mi się że w scorpio też tak jest (nie patrzyłem bo nie było mi to w scorpio jeszcze potrzebne :P)

poprostu wystarczy włożyć ręke pomiędzy oparciea siedzisko i pociągnąć do góry samo siedzisko :)

ale mogę się mylić ...

jumper1
14-03-2007, 06:54
w escorcie znowu cała kanapa dolna podnosi się do pionu a oparcia rozkładane są bezpośrednio na podłogę ...
W escorcie tez tak miałem dalego jak sie przesiadłem tez zaczałem szukac gdzie sie kanape podnosi, w koncu ją podniosłem, ale wtedy nic juz nie pasowało

mouzes
14-03-2007, 08:35
może przednie fotele zajmuja zbyt duzo miejsca .... spróbuj przesunąć je do przodu i powtórz całą operację :)

skoro kanapa podnosi sie w ten sposób to chyba tylko po to żeby uzyskać płaska przestrzeń ładunkową :)

pk40
14-03-2007, 13:09
Wkładasz rękę pomiędzy oparcie i kanapę, tam znajdziesz parciane paski za które ciągnąc stawiasz kanapę do pionu, wówczas kładziesz oparcie i masz płaską podłogę.
Faktycznie, mondek był mądrzej pomyślany, bo tam wystarczało tylko przewrócić oparcia i podłoga była płaska.

jumper1
14-03-2007, 14:11
W mondeo siedziska sie nie podnosi zeby opuscic oparcie!

pk40
14-03-2007, 14:43
W mondeo siedziska sie nie podnosi zeby opuscic oparcie!
Ale zimny41 pyta jak to się robi w Focusie

zimny41
14-03-2007, 18:02
witam. dzieki panowie za podpowiedzi .......dziś auto wstawiłem już do garażu i juz nie chce mi sie iśc ............ale jutro sprawdzę ........jak to u mnie jest w foce............... .........dzięki pozdrawiam. to pierwszy mój ford /...i dopiero go poznaję ........a nie mam żadnej książki do niego ............cześć.

jumper1
14-03-2007, 19:44
Ale zimny41 pyta jak to się robi w Focusie
Wiem za drogim razem pisalem mouzesa, :fcp4