Zobacz pełną wersję : Konserwacja i Lakierowanie gdzie ?


Pawel
22-05-2015, 11:43
Witam jestem nowym użytkownikiem i na początek poszukuję dobrego fachowca do konserwacji i lakierowania.Zakupiłem S_maxa i pasuje trochę się nim zaopiekować tzn.pod konserwować progi i podmalować delikatnie opiaskowane błotniki,szukam speca w mojej okolicy czyli Łańcut.Z góry dziękuję za pomoc .Pozdrawiam Piotr

Pawel
24-05-2015, 09:11
Ot i cisza ,a szkoda bo myślałem że znajdzie się jakaś życzliwa dusza i coś podpowie :(

cudaczek17
24-05-2015, 19:43
Ot i cisza ,a szkoda bo myślałem że znajdzie się jakaś życzliwa dusza i coś podpowie :(
Witam:razz:
Podpowie podpowie:) Coś fani Forda z Podkarpacia tacy niecierpliwi i chcieli by już wszystko wiedzieć !!!
Ale tak na poważnie to mam dobrego konserwatora podwozia ale w Rzeszowa skąd pochodzę.Robiłem u swojego maksika konserwację razem z przekrojami i zrobił gość solidnie i niedrogo. Nie długo dam doprawek lakierniczych drzwi i dowiem co gość zmaluje :razz: Jeżeli jesteś zainteresowany to ci dam nr tel. na prv. Pozdrawiam.

Pawel
26-05-2015, 18:08
Ok więc czekam na wiadomość pozdrawiam

Pawey
31-05-2015, 17:42
Witam:razz:
Podpowie podpowie:) Coś fani Forda z Podkarpacia tacy niecierpliwi i chcieli by już wszystko wiedzieć !!!
Ale tak na poważnie to mam dobrego konserwatora podwozia ale w Rzeszowa skąd pochodzę.Robiłem u swojego maksika konserwację razem z przekrojami i zrobił gość solidnie i niedrogo. Nie długo dam doprawek lakierniczych drzwi i dowiem co gość zmaluje :razz: Jeżeli jesteś zainteresowany to ci dam nr tel. na prv. Pozdrawiam.

Podeślij namiar na osobę od konserwacji, również byłbym zainteresowany