Zobacz pełną wersję : gdzie zbieznosc/geometria w wawie ?


Rad-T
28-03-2007, 21:19
No wlasnie jak w temacie - gdzie sie podejma zrobienia zbieznosci/geometrii w wawie/okolicach ? dzwonilem po kilku punktach ale chlopcy wymiekali jak juz sprawdzili swoj software ze nie obsluguje explo a przod to mi juz jezdzi kazde oddzielnie po tym jak troche bylo dlubane w gumkach i innych takich :) az mi dzisiaj jakis gostek z renowki trabil ze mi kolka sie rozlaza heh.

nemrod
29-03-2007, 09:35
zapytam kolegi.

Yony
29-03-2007, 22:32
Staniewicka

nemrod
30-03-2007, 08:26
Radek,

Dzwoniłeś??

Naklejki są ok.

Darz Bór!

Nemrod

Rad-T
30-03-2007, 14:03
no to bylem na geometrii a raczej wjechalem i wyjechalem ... mam roz(piiiiiii) w drobny mak laczniki stabilizatora ktore robilem eeee 2 tygodnie temu, zostaly z nich rurki i sruby po gumach nie ma sladu prawie, wiec geometria sie poszla do lasu i wpierw musze wymienic to cholerstwo w ramach reklamacji

nemrod podjechalem do zakladu ktory yony polecil bo zadzownilem i od reki mnie zaprosili, ale elektryka/elektronika to i tak pewnie bede bral tam skad mowiles ;)

nemrod
30-03-2007, 15:07
Witam,

W razie czego to jest jeszcze serwis Na Zawodziu.

Darz bór!

Nemrod

Rad-T
04-04-2007, 14:11
no to bylem dzisiaj u Karola zeby wyjac te resztki laczniko co mi zostaly i sie caly zaklad zlecial zeby obejrzec to co zostalo po 2 tygodniach jazdy na tych lacznikach a zostaly same rurki hehe.


P.S.
czyja explozja granatowa sie robi u Karola ? tyl malo nieba nie siega heh tak podniesiony :)

nemrod
04-04-2007, 15:37
Cześć Radek,

Czy te łączniki to Karolina Tobie motała?
Jak tak to niejadę do niego więcej. :fcp27

Ten granatowy to Waldka.
A jeżeli piszesz o tym co ma du....pę strasznie wysoko to raczej Lawyer-liar ale on jest taki pod zielony podchodzący. (montują mu wyciągarke chyba).

Darz Bór!

Nemrod

Rad-T
04-04-2007, 15:47
no Karolina :) heheh ale sie przejal zrobil dokumentacje zdjeciowa dla sklepu z ktorego sciagal te laczniki.

A ten z rozbrojonym zderzakiem - to pewnie bedzie wlasnie od wyciagarki to dupsko ma tak wysoko ze hoho

chevidan
04-04-2007, 18:00
cześć.zbieżność w expo ustawia się na "0" (jak nie wymieniałeś nigdy gum na wahaczach a 99% jeździsz na tylnym napędzie lepiej ustawić na "-1") , kont pochylenia +1(+ -1)czyli w zasadzie na "0".łączniki stabilizatorów nie mają nic do zbieżność więc co pierwsze zrobisz nie ma znaczenia.każdy warsztat który ma sprzęt do zbieżności to opanuje,są tylko niechętni jak widzą takie duże auto bo trzeba się trochę posiłować przy regulacji.pozdro.