Zobacz pełną wersję : [Transit Connect 2013-2022] Pulsujące oświetlenie złe ładowanie


Xevion
30-01-2016, 18:38
Hej
kupilem w tamtym roku connect'a z Niemiec auto ma 2 lata z przebiegiem 25tys (prawdziwy przebieg .. stał na dworze rok bez odpalania) po miesiacu zaczelo pulsować oswietlenie radia po kolejnym zauważyłem ze pulsuje oswietlenie w srodku, rejestracji, i cala reszta innych żarówek tylko na włączonych swiatlach mijania.. pojechalem do serwisu twierdza ze wgrali nowego softa wykasowali błędy i po problemie jednak problem był cały czas pojechałem do serwisu BOSCH tam stwierdzono ze jest złe ładowanie i wymienili mi cały alternator Valeo na nowy za jedyne 1500 zł i problem pojawił sie znowu z mruganiem .. dodam ze mam taki mały miernik prądu pod zapalniczkę i pokazuje mi na starym jak i nowym alt. ładowanie 14,8 po przejechaniu jakis 200 km pokazuje ładowanie 14,5 .. ma ktoś jakiś pomysł co mogę jeszcze zrobić
z góry dziekuję za pomoc

Pawel
30-01-2016, 19:19
Albo zmienić akumulator, jak będzie dobrze, to zapomieć o problemie, jak to samo po wymianie, to też zapomiec o problemie, chyba że masz nadmiar kasy , i dorabiasz serwisy, zamiast dzieciom kupić zabawki.

Xevion
30-01-2016, 19:34
Albo zmienić akumulator, jak będzie dobrze, to zapomieć o problemie, jak to samo po wymianie, to też zapomiec o problemie, chyba że masz nadmiar kasy , i dorabiasz serwisy, zamiast dzieciom kupić zabawki.

Chyba najlepsza odpowiedź jaka mogłem dostać.. Serio :) jeżdżę tym autem zawodowo po całej Europie i trochę się boje żeby mi się nie zatrzymało np w dzikiej Hiszpanii :/

Pawel
30-01-2016, 20:03
Tym bardziej, zawodowy kierowca nie zawraca sobie głowy takimi duperelami, jak pulsujące światła w rytm wlączania i wyłączania regulatora napiecia.
Podmień akumulator.

Lza
01-02-2016, 09:18
Ja też zacząłbym od akumulatora.