Zobacz pełną wersję : Elektryk/Magik do Blaupunkta w MKIV Wrocław


Krywo
11-02-2016, 19:39
Witam,
czy ktoś może wie lub z na taka osobe, która potrafi (czyli wie co i jak) rozebrać napęd DVD i go przeczyścić i/lub zdiagnozować usterki.
Problem? wyjąłem sobie płyte DVD nawigacją ale wkładając ją z powrotem od razu (czyli jak tylko odsunie się któryś z takich "bobków" w napędzie) to załącza się mechanizm wydawani płyty z napędu. wcześniej navi działa bez problemu, wyjąłem ją tylko dla celów szkoleniowych (forda mam od nie dawna).

Prosiłbym o pomoc w tej sprawie.
dzięki z góry za zainteresowanie.

Ptr_Mati
12-02-2016, 19:28
Kolego podam Ci nr do gościa z Wrocławia który ogarnia dobrze radia 506 026 418. Ja polonizowałem u niego swojego Fx i z rozmów stwierdzam ,że Gość zna się na rzeczy

Polarny
22-02-2016, 08:50
W jakim stanie jest płyta?
Próbowałeś robić aktualizację - czy aktualizację też odrzuca?
Bo jak aktualizacja przechodzi, to próbuj też kilka razy włożyć oryginalną płytkę.

Krywo
22-02-2016, 11:58
Kolego podam Ci nr do gościa z Wrocławia który ogarnia dobrze radia 506 026 418. Ja polonizowałem u niego swojego Fx i z rozmów stwierdzam ,że Gość zna się na rzeczy

Ok, dzięki za info, dopiero teraz sie tym zajme (mam nadzieje ze czas pozwoli) to zobaczymy, mam nadzieje, ze zaradzi jakos

W jakim stanie jest płyta?
Próbowałeś robić aktualizację - czy aktualizację też odrzuca?
Bo jak aktualizacja przechodzi, to próbuj też kilka razy włożyć oryginalną płytkę.

Nic nie mogę zrobić, nawet płyty moze przyjąc takze o jakims odczycie czy aktualizacji nie ma mowy. Problem jest ze starą płytą (która była wczesniej i działa bez problemu dopoki jej nie wyjąłem - widać na niej slady uzytkowania) i z nową płytą, która sobie zamówiłem na zapisach na forum.

Krywo
07-03-2016, 18:16
Dopiero teraz pisze także sorry, ale skontaktowałem się z tym człowiekiem. Najpierw trochę popytał co i jak w czym jest problem i się z nim umówiłem na następny dzień. Przyjechałem, pokazałem jaki jest efekt. Koleś wyciągną radio i po godzinie zrobił. Mowił, że wysiadł driver napędu od wyjmowania/wciągania płyty do napędu. Być może gdyż nie jestem (nie umiem) w stanie sprawdzić czy faktycznie tak było. W każdym bądz razie pomęczyłem troche ten napęd i nic się z nim nie działo, także mogę powiedzieć że efekt został osiągnięty.

Dzięki za kontakt.

Polarny
08-03-2016, 13:14
Krywo - dopisz ile taka usługa kosztowała - będzie info na przyszłość.

Krywo
30-03-2016, 07:41
Koleś wziął ode mnie 200 albo 250 zl, teraz juz nie pamietam