Zobacz pełną wersję : Oświetlenie LED - Kielce


maksymilianw
06-03-2016, 01:23
Hello maniacy.
Gdzie w Kielcach szukać żaróweczek LED do samochodu (wnętrze)?
Byłem we wszystkich marketach oraz znanym mi Amatorze na ul wojewódzkiej.
Niestety wszędzie kicha, wszystko badziewne...

weuek
06-03-2016, 01:40
To, co straciłeś na jeżdżeniu, wydałbyś na przesyłkę stąd; http://www.sklepledowy.pl/

karski
06-03-2016, 08:41
Weuek dobrze pisze, zanim u nich kupiłem to próbowałem też z allegro, ale kicha jak nie wiem. Dopiero od nich ledy świecą jak należy, ale jeszcze będę musiał dokupić :) Daj znać czy będziesz zamawiał to się podepnę i koszty przesyłki taniej wyjdą ;)

maksymilianw
06-03-2016, 10:25
Siedziałem na tym sklepie, ale myślałem że mieszkam w "mieście" - okazało się że nie i za przesyłkę trzeba zapłacić :)

Karol raczej będę zamawiał, wyślij pw które a ja może zorganizuje jeszcze jednego chętnego do przesyłki

Piotr..
02-04-2016, 14:53
jest w Kielcach sklep z akcesoriami tuningowymi, gość ma też spory wybór ledów.
www.andartuning.com.pl
oczywiście jest drożej niż w necie, ale jak komuś zależy na czasie to można spróbować. Można przed zakupem wziąć sobie żarówki i powkładać do samochodu i zobaczyć czy wszystko działa jak trzeba, jeśli jest ok to się płaci, a jeśli nie to oddaje :)

entck
02-04-2016, 20:43
Na barwinku kolego masz sklep z gadzetami do tuningu oraz z żarówkami LED. Sprzedają też na Allegro. Przez Allegro możesz namierzyć ich adres, ja niestety nie pamiętam

Piotr..
03-04-2016, 07:13
ja właśnie post wyżej pisałem o tym na Barwinku ;)

lszwajnoch
03-07-2016, 09:46
Witajcie!!!
Bedzie jakis zlot w swietokrzyskim?fordow mondeo?

Michaś_1
10-07-2016, 13:40
Panie i Panowie próbuję ponownie reanimować grupę Kielecką. Wychodzę z propozycją spota dnia 24 lipca br o godzinie 17 w miejscowości Skarżysko-Kamienna, przy ulicy Słonecznej (parking naprzeciwko stadionu Granatu i obok muzeum Orła Białego [REJÓW]). Co by nam smutno samym nie było proponuje zaprosić kolegów z Radomia + puścić ogłoszenie na FCP.

Jak na razie tylko plany. Śledź, może będą konkrety