Zobacz pełn± wersję : spinki


skoall
26-04-2007, 18:55
jestem nowym kaczolubem- od wczoraj
pompcy
potzrebuje spinki tapicerki drzwi razem z tym uchwytem przyklejanym do tapicerki od wewnatrz plus ta plastikowa tulejeczka rozprezna- ma kytos indeks takich spinek????
aaaa i w drzwiach na dole mam tzkie dziury prostokatne pewnie na odblaski to jest do zdobycia?
pomozcie!!!!!!!

Kapuhy
26-04-2007, 20:33
Uzupełnij profil, to może kto¶ Ci doradzi jaki¶ sklep w Twojej okolicy. Można poszukać w uniwersalnych, mnie proponowali oryginalne po zbójeckich cenach i jeszcze 10 sztuk musiałbym zamówić-a kołki u siebie mam w trzech typach co najmniej, w kaczce zapewne podobnie. W końcu olałem sprawę, bez dwóch kołków też się trzyma :fcp2

Sajmon
27-04-2007, 22:24
Tez przerabiałem ten temat. Klipy tapicerki mozna kupic bez problemu w serwisie Forda...
Cała reszta drobiazgów na pewno również, które sie gubi± lub zużywaj± w normalnej eksploatacji.
A te dziury kwadratowe? hmm :fcp17 W naszym Ka nie ma odblasków. Moze w nowszych modelach byly, albo to jakies dodatkowe wyposażenie, ale moje skojarzenie, to dziury do wentylacji i kanały odwadniaja±ce drzwi, choc nie jestem pewien.

Klip tapicerki nr katalogowy: 1020732, cena w Bemo Motors Poznań ok 1.50PLN/szt.
:fcp2