Zobacz pełną wersję : [Fiesta 2008-2012] Wymiana reflektorów przednich na ledy


galaksik
06-05-2016, 20:25
Witam
Czy wymieniał ktoś z kolegów reflektory przednie na reflektory do jazdy dziennej "ledowe".
Co trzeba zrobić czy po wymianie trzeba coś aktywować aby automat fabryczny działał na ledy? Mam fiestę 2009 i czy oryginalne reflektory podejdą do wersji przed liftem,a może są do wersji 08-12
Pozdrawiam

Kubuch
06-05-2016, 20:30
Popatrz na lampy przed i po lifcie i sam sobie odpowiedz...

dario6273
26-05-2016, 14:19
Panowie nie orientuje się ktoś :roll: czy można wymienić zwykłe lampy na soczewwkowe ledowe i czy to będzie działało.Kupiłem fieste po lekiej kolizji :surprise: ze starym przodem i przerobilem na poliftowe bo podobał mi się przód od ST .Nie wiem jak będzie z tymi ledami czy da radę to jakoś ogarnąć:razz:

galaksik
08-06-2016, 20:26
Panowie nie orientuje się ktoś :roll: czy można wymienić zwykłe lampy na soczewwkowe ledowe i czy to będzie działało.Kupiłem fieste po lekiej kolizji :surprise: ze starym przodem i przerobilem na poliftowe bo podobał mi się przód od ST .Nie wiem jak będzie z tymi ledami czy da radę to jakoś ogarnąć:razz:

Witaj
Dokładnie to samo zrobiłem w swojej wiem że (w starych przed liftem) są inne wtyczki. Co do podłączenia to też proszę o pomoc ewentualnie schemat do starych lamp i nowych,