Zobacz pełną wersję : mam i ja !


noski
07-10-2004, 11:32
czesć

dzis odebrałem mojego mondusia z warsztatu Kuta Motors, gdzie założyli mi instalkę II gen.
Lovato+AL 700+ tzw. "zabezpieczenia"+butla w koło. zobaczymy jak sie bedzie sprawować :))) przy okazji zapodałem nowe świeczki

męczy mnie tylko fakt ze włożyli mi zbiornik 41,5 a nie 45....jak przybyłem to już było za póżno na zmiany.może pocieszycie kolege;) to jakoś przboleje te 3 litry.

pozdrawiam.

misiek
07-10-2004, 12:05
ojj 3 litry, straszna roznica nie wiem czy dasz rade sie z tym pogodzic ;)

Z ciekawosci ile cie to kosztowalo i jaki przebieg ma auto, kiedy przewdody wys nap byly wymieniane, jesli nie wiesz to radzilbym przy II generacji takze od razu wymienic i przewody. Tym bardziej ze zbliza sie chlodny i wilgotny okres. Zmniejszysz w ten sposob mozliwosc ewentualnych wystrzałów.

Szerokiej drogi twoja zapalniczka.

noski
07-10-2004, 12:46
dzieki za słowa otuchy.;)
co do kabli to dostosuje sie do twoich rad. :lol:
a kosztowało mnie to 2200 i pokrowiec gratis (do odbioru przy pierwszej regulacji bo akurat się 15-stki skonczyły :mrgreen:

pozdro.

misiek
07-10-2004, 13:21
uzupelnij swoje dane :)

to fajnie, zeby ci sie dobrze i bezawaryjnie jezdzilo

woj111
08-10-2004, 09:28
dzis odebrałem mojego mondusia z warsztatu Kuta Motors, gdzie założyli mi instalkę II gen.
Lovato+AL 700+ tzw. "zabezpieczenia"+butla w koło

Witaj w gronie zagazowanych.
Bezproblemowej jazdy.

kamax
08-10-2004, 09:35
Przy II generacji wymień też filtr powietrza i wymieniaj go nieco częściej, niż instrukcja obsługi mówi, a na pewno wymieniaj wówczas, jak zauwazysz, że autko zaczyna za dużo gazu palić. Często to własnie filtr powietrza jest temu winien. A świece i kable mogą się do tego przyniać, choć przez nie z reguły dochodzi do strzałów, zwłascza na mokro.

daloo
08-10-2004, 11:55
Witam.
.... no i też moge sie pochwalić " mam i ja" :))

Założylem gaz IV generacji firmy Zavoli ( w Zabrzu na ul Galla- znajomi chwalili - pozatym zajmują się tylko gazem, a nie jak czasami widziałem warsztaty - od gazu poprzez blacharke/lakiernictwo do włókiennictwa :)) ).
Na razie przejechalem ok 300 km , wszystko w najlepszym porządku , nawet wydaje mi się że równiej chodzi (ale wymienilem tez świece wiec może dlatego).
Cena to 3860 zl z butlą w koło i 1 zbiornik gazu + pokrowiec gratis :D .

crater
08-10-2004, 18:50
daloo
A jak spalanie na IV gen ? I napisz w jakim aucie masz to założone (silnik, pojemność...)

Bezusterkowej eksploatacji :)

rogue
09-10-2004, 07:59
u mnie miasto/trasa 70/30 spala 10,7 LPG. Poprzednio na tych samych odcinkach Pb spalal 8,8. Ostatnio na trasie Wawa Lodz i z powrotem ( troche miasta i trasa - 120 - 160 km/h) spalil 9,9.

pzdr