Zobacz pełną wersję : [Fiesta 2008-2012] Jaki wentylator chłodnicy 1.6 TDCI


Gocek93
28-06-2016, 21:23
Witam serdecznie,
podczas ostatniej wymiany oleju okazało się, iż wentylator chłodnicy nie funkcjonuje tak jak powinien, konieczna jest jego wymiana.
Numer części udało mi się załatwić w ASO, ponieważ odczytanie numeru z wentylatora zainstalowanego w aucie było niemożliwe ze względu na utrudniony dostęp.
Numer produktu to: 1843120
Z tego co udało mi się dowiedzieć, wentylatory do mojego modelu sprzedawane są w dwóch wersjach, z wąska oraz szeroką wtyczką. Wąska wtyczka podobno odpowiada autom bez klimatyzacji, szeroka posiadającym klimatyzacje.
Tutaj pojawia się moja prośba/zapytanie, czy orientuje się ktoś czy numer który wymieniłem posiada wąską czy szeroką wtyczkę? Na aukcjach nie znalazłem żadnego wentylatora z dokładnie tym numerem, dlatego nie mam pojęcia który wybrać. Próbowałem podpatrzyć jaką wtyczkę ma aktualny wentylator, jednakże tak jak wspomniałem, widoczność jest praktycznie zerowa, udało mi się jedynie zrobić marnej jakości zdjęcia, które nie rozwiązują mojej zagadki, ponieważ nawet nie mam punktu odniesienia, aby ocenić czy wtyczka jest szeroka, czy też wąska.

Dodam, że auto nie posiada klimatyzacji, tak więc wszystko wskazuję, iż powinna być wąska wtyczka, jednak wolę się upewnić, aby nie narobić sobie niepotrzebnych wydatków.

Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

SRS
28-06-2016, 21:45
8V51-8C607-AG , AD , AE , AF to jest nr części który podałeś , i jeżeli Ci podano prawidłowy f/c 1843120 to znaczy że taki wentylator jest zamontowany u ciebie