Zobacz pełną wersję : PROŚBA O POMOC - WARSZAWA / WOŁOMIN


Seiffer
15-05-2007, 13:26
W nocy z 14 na 15 maja, około 24 (+/- 10 min) jakiś gość wjechał białą Sieną w mojego MDO zaparkowanego pod domem i zwiał.

Zdarzenie miało miejsce w WOŁOMINIE, przy ul. Zakładowej (naprzeciw prywatnego przedszkola).
Facet przywalił przewą stroną przodu w mój prawy przód. Ma konkretnie uszkodzoną furę zarejestrowaną na WWL - reszty numeru żaden ze świadków nie zauważył.

Wszystkich klubowiczów z Wołomina i okolic proszę o pomoc w znalezieniu (...). Jeśli zobaczycie w okolicy białą Sienę z rozwaloną prawą stroną przodu, spiszcie numery i wrzućcie na forum.
Prośba do Admina o przyklejenie tego postu na jakiś czas. Uszkodzenia mojego MDO są poważne, a bez namierzenia (...) nie mam szans na odszkodowanie.

Jednocześnie prośba o informację o w miarę normalnych (niekoniecznie najtańszych) i solidnych warsztatach blacharsko-lakierniczych w okolicy Wołomina, Zielonki lub Warszawy.

Skolmi
15-05-2007, 15:45
Jak Siena (a nie Palio), to bardzo mało jest białych (ja tam nigdy nie widziałem), a już na pewno z blachami WWL. Musisz szukać wszelkimi sposobami (taki jak tu też dobry) na własną rękę zanim gość zdąży naprawić.

Mi kolesia szukają już drugi miesiąc, a ja numery spisałem :/

Seiffer
15-05-2007, 16:25
Będę miał numery, to znajdę. Zresztą - znajdę czy nie - samochód i tak muszę zrobić. Stąd prośba o namiary na sprawdzony warsztat robiący powypadkowe. Niestety klimę też szlag trafił - przewód zerwany.

mra
16-05-2007, 07:45
Współczuje. Listę warsztatów masz przyklejoną na początku tego działu. Ja z władnego doświadczenia polecam Kutę Motors na Łodygowej. Blacharkę robią naprawdę super! A i wykonują też naprawy mechaniczne.