Zobacz pełną wersję : [Fiesta 2008-2012] odstająca podsufitka przy przedniej szybie


goro36
31-08-2016, 07:34
Witam,
ostatnio u siebie w Fieście rocznik 2011 zauwaźyłem , że podsufitka przy przedniej szybie tak jakby odstaje lub jest tak wykonana . Codzi o to ,że patrząc przez szybę stojąc przed samochodem widać na górze szyby po stronie kierowcy i pasażera pas podsufitki tak jak by koniec nie był podlejony do sufitu przy szybie, przy lusterku jest ok.
Natomiast na suficie nigdzie nie odstaje. Czy ktoś z bardziej doświadczonych posiadaczy Forda Fiesty może potwierdzić czy tak samo jest u nich czy to u mnie coś się dzieje ? Wydaje mi się , żę czegoś takiego nie było jak dokonywałem zakupu auta, natomiast nie dam sobie głowy uciąć.

Dziękuję za odpowiedź .
pozdrawiam,
goro36

radek70
31-08-2016, 10:11
goro36 , mogę Ci sprawdzić po południu, bo żona w pracy, może ktoś się jeszcze odezwie.

goro36
31-08-2016, 10:28
Byłbym wdzięczny , jest to mój pierwszy samochód więc troszkę się przejmuję . Wieczorem postaram się zamieścić zdjęcie jak to wygląda u mnie

radek70
31-08-2016, 18:01
Codzi o to ,że patrząc przez szybę stojąc przed samochodem widać na górze szyby po stronie kierowcy i pasażera pas podsufitki tak jak by koniec nie był podlejony Coś tam niby odstaje, jest szczelina bardziej widoczna od kierowcy. Nie zwracałem wcześniej uwagi, od środka niezauważalne. Zdjęcia pod słońce, ale coś tam widać.

goro36
31-08-2016, 18:54
tak dokładnie o to chodzi czyli to standard :) dziękuje Ci za szybką odpowiedź i zdjęcia . Wiem , że po fajslifcie tego już nie ma prawdopodobnie troszkę wydłużyli czarny pasek u góry szyby od słońca

Bump: u mnie wygląda to tak