Zobacz pełną wersję : [Fiesta 2001-2008] Demontaż klosza światła stopu


Nestus
06-11-2016, 16:04
Witam.
Czy ktoś na forum może mi powiedzieć jak zdemontować klosz trzeciego światła stopu w przedliftowej wersji fiesty ? Prosiłbym o poradnik krok po kroku gdyż nie chce czegoś uszkodzić bądź co gorsza ułamać.
Pozdrawiam.

Seven4u
08-11-2016, 17:26
Tu masz instrukcje od Fusiona. We Fieście jest tak samo. Przetestowane...
http://mojfordfusion.blogspot.com/2014/03/trzecie-swiato-stop-wymiana-zarowki.html

xczar0
25-11-2016, 05:53
Przeczytać poradnik zamieszczony przez kolegę i polecam być bardzo, ale to bardzo cierpliwym, bez szarpania, ale z użyciem siły. Światło powinno odskoczyć.


Sent from my iPhone using Tapatalk

margas1
14-02-2017, 15:06
Witam. Usiłowałem dziś wymienić żarówkę w środkowej i lewej lampie stop mojego forda fiesty z 2005 roku. Niestety nie wymieniłem bo do obu lamp nie można się dobrać a instrukcji jak to zrobić nie ma. Druga sprawa to znaczy upływ prądu w obwodzie kierunkowskazów i świateł awaryjnych powodujących notoryczne rozładowywanie nowego zresztą akumulatora. Trzecie pytanie dotyczy samej wymiany czy po podłączeniu nowego aku trzeba wykonać jakieś czynności by komputer nie zgłupiał?. Będę wdzięczny za każdą wskazówkę co i jak zrobić.

margas1
14-02-2017, 16:38
Szanowny panie administratorze zwróciłem się do społeczności forum stawiając konkretne pytaniami które pan zlekceważył przenosząc temat do innego postu który traktuje TYLKO o lampie środkowej STOP więc podejrzewam ze na pozostałe pytania dzięki pańskiej ingerencji już odpowiedzi już nie uzyskam.

slawomirro
14-02-2017, 19:11
Ciesz się, że moderator Ci tematu nie usunął. Jest zakaz używnia słowa "problem" i jest zakaz poruszania więcej niż jednego tematu na wątek.

btw ad3., nic nie trzeba. Stary wyjmujesz, nowy wsadzasz, teoretycznie nawet radio nie powinno stracić pamięci. (u mnie zapamiętało ustawienia stacji)