Zobacz pełną wersję : Radio Sony w mondeo MR2004


krzych
19-08-2003, 17:12
(Post wysłany przez Dinek69)

Cześć Koledzy!
Powołując się na ogromną wiedzę szanownych kolegów oraz wiarę w to, że co dwie, trzy...itd. głowy to nie jedna mam następujące zapytanie: czy ktoś wie coś na temat możliwosci zainstalowania w nowym mondi radioodtwarzacza Sony zamiast standardowego 6000 CD (wersja X100, dawna Ambiente). Pytałem pewnej pani w dziale obsługi w pewnym :-) salonie autoryzowanym, ale nie umiała mi na to pytanie odpowiedzieć. Być może wiadomo ile (ewentualnie) taka \"podmianka\" by kosztowała. Naczytałem się na forum o beznadziejności radia 6000 CD i chciałbym przed odbiorem nowego mondi coś z tym fantem zrobić. Z góry dzięki...

krzych
20-08-2003, 06:31
(Post wysłany przez pirat)

Mam dokladnie ten sam problem, a nastepny czy do wspanialego radia ICE 6000 mozna podłączyć zmieniarke Sony na 10 płyt? Czy ktos moze podłączył zestaw głosnomówiący Nokia - czy radio sie wycisza? pozdrawiam.

krzych
20-08-2003, 07:13
(Post wysłany przez rtocki)

Witam, tak jak już odpisywałem komuś osobiście zamawiałem auto z radiem sony ale nie pamiętam ile mi dokładnie doliczyli, oni zresztą wtedy (ok. 6 tyg. temu) nie mieli praktycznie żadnych cenników. Podobno w tym tygodniu mam już na 100% odebrać samochód, wtedy dopiero będę widział którą wersję sony mi zamontowali (są 2 oczym nasi kochani dealerzy też często nie wiedzą: albo \"łyka\" 6 płyt albo 1 ale czyta mp3) i napiszę ile mi w rachunku za to doliczyli.

mimek
20-08-2003, 16:48
do kazdego modelu, nawet ambiente mozna zamowic najlepsze radio, nawet nawigacje. sony ze zmieniarka na 6 cd jest 1000zl drozsze od sony na 1 cd-mp3. doplata do ICE6000 bez zmieniarki to 600/1600zl. doplata w przypadku braku radia to 2500/3500zl.
pozdrawiam