Zobacz pełną wersję : problem ciagle grzeje pomocy!!!!


dziubool15
11-06-2007, 17:49
witam wszystkich mam problem w fordzie ka wywalało mi bezpiecznik który jest odpowiedzialny za dmuchawe, zapłon i wentylator. nie wiem czy to ma zwiazek z tym ze teraz przestało mi działać pokretlo od regulacji ciepło zimno i ciągle grzeje ale bezpiecznika nie wywala. sprawdzalem ten zawor na podszybiu na krotko dziala ale tam nie dochodzi prad, rozebralem konsole i na tej plytce tez wszystko ok, sprawdzilem jeszcze na tej malej kostce ktora wchodzi do tej plytki i na zadnym kabelku nie ma pradu jaka moze byc przyczyna i gdzie jej szukac. czy moze tam idzie prad z jakiegos przekaźnika i on padł dlatego wywalało bezpiecznik.

dresat
11-06-2007, 21:36
dziubool15, :fcp4 A zaglądałeś do zbiorniczka wyrównawczego cieczy chłodzącej? Oczywiście na zimnym silniku...?

dziubool15
11-06-2007, 22:03
wszystko dobrze w zbiorniczku. mysle ze to jest problem ze do konsoli nie dochodzi prąd tylko nie wiem jak to sprawdzic. i nie wiem jaki prad tam powinien dochodzic tą mala kostka ktora sie wpina do plytki. byc moze gdzies sie przetarly przewody tylko nie wiem skad one wychodza i dlateg wywalalo bezpiecznik