Zobacz pełną wersję : Problem z centralnym zamkiem


macieq11
16-06-2007, 10:45
Witam
Mam fokuśnego II i "drobny" problem z centralnym zamkiem . Sam sie zamyka i otwiera zarówno w czasie jazdy jak i na postoju. Ciężko mi powiązać fakty (słońce czy deszcz - nie widzę różnicy) zaczęło się po roku eksploatacji - serwis podłączył do komputera i tam żadnego błędu nie bylo. sam rozbierałem drzwi i sprawdzałem złączki - jest ok. Czasem dzieje się to częściej raz żadziej , ale kilka razy pod sklepem zastalem go otwartego.
zacząłem szukać na własną rękę i efekt był taki , że zakodowala sie nawigacja , a serwis chce za to 150 PLN - to granda - a niemczech powiedzieli przyjedź to pomożemy za free , ale to kawałek drogi :fcp20 - może ktoś coś poradzi ?
dzięki - Maciej

JAB02
16-06-2007, 11:07
To samochód nie jest na gwarancji. :fcp15

macieq11
16-06-2007, 11:38
Jest , ale jak na złość nic w serwisie się nie działo (komp nic nie zapisał) i patrzyli na mnie jak na głupka .

JAB02
16-06-2007, 11:44
Jest , ale jak na złość nic w serwisie się nie działo (komp nic nie zapisał) i patrzyli na mnie jak na głupka .

No to nerwy w kieszeń i dokonaj naprawy wyłącznie na gwarancji. Bądź grzeczny aczkolwiek uparty i upierdliwy. W końcu zapłaciłeś za to żeby być dobrze obsłużony. Jak Cię wk...ą napisz skargę do Ford Polska i zmień ASO. Pzdr.