Zobacz pełną wersję : [Tourneo Connect 2013-2022] Miejsce na telefon lub nawigację


Lza
03-07-2017, 20:32
Gdzie w waszych connectach (model 2013+) macie przymocowany telefon lub nawigację?
Do tej pory jeździłem z uchwytem przyklejonym do małej (przedniej) bocznej szyby (w drzwiach). Jednak w niektórych krajach jest to nielegalne. Teraz rozmyślam nad zmianą miejsca tak, żeby nie zasłaniał ani kawałka szyb. Wytypowałem nawet takie miejsce, między otwieranym schowkiem nad kierownicą a lewym słupkiem, tam jest kilkanaście cm do zagospodarowania, bez problemu mieści się telefon a nawet tablet. Jednak to wymusza na mnie kupno nowego uchwtu.

Ciekai mnie jak forumowicze mocują swoje urządzenia w connectach.

deejayslonio
03-07-2017, 21:01
Ja na bocznej małej szybie właśnie - nic nie zasłania i jest wystarczająco blisko żeby coś wpisać bez wyjmowania z uchwytu.

O-conek
20-07-2017, 14:16
A ja kupiłem sobie magnetyczny uchwyt wraz obudowa do telefonu. Uchwyt mocuje sie w kratkę wentylacyjna i sprawdza nie wyśmienicie. Jest mały zgrany i mega ergonomiczny.

zuberekpm
10-10-2017, 21:04
Ja również kupiłem taki uchwyt tylko z blaszką metalową pod obudowę ;) uchwyt na przyssawkę do przedniej szyby jak najbliżej lewej strony :) uchwyt magnetyczny mistrz świata ;) telefon jest w każdym potrzebnym momencie w ręku ;) nie trzeba się męczyć z otwieraniem odczepianiem itp :)

Haymaker
12-10-2017, 19:03
A my mamy sync'a z nawigacją :P a telefon zawsze leży w kubku "gdzie popielniczka"