Zobacz pełną wersję : Porządki w dziale "Explorer"


alexw200
28-06-2007, 11:59
Skolmi jak już słusznie zauważyłeś w explozji nie da się "posprzątać" łagodnymi środkami. Sam aniołkiem nie jestem (no wszyscy lubią trochę pokasztanić :fcp12 ) ale to co się u nas wyprawia od pewnego czasu to lekka przesada. Może ( koledzy mnie zlinczują :fcp22 ) trza by faktycznie jakieś restrykcje stosować, zakaz pisania postów na jakiś czas czy coś podobnego. No i zapraszamy modów częściej do ex :fcp23
Powiedziałem
Howk

-waldi-
28-06-2007, 16:32
sami do tego doprowadziliście, jak sie sprzatało i zwracało uwage to było źle...

Skolmi
28-06-2007, 17:03
Nie no, jestem w szoku :fcp4


No i zapraszamy modów częściej do ex

O przepraszam, monitorujemy non-stop.

Chyba obmyślę jakąś koncepcję funkcjonalno-programową specjalnie dla działu Ex, jak to zrobił kiedyś Sławko w moim ulubionym temacie "7207"

alexw200
28-06-2007, 18:53
Nie no co, jaki szok, ja nic nie wiem, o so biega :fcp19
Powiedziałem
Howk
Ps. Dajcie mi zielony kolorek to będę sprzątał w ex'ach, ja posprzątam wszystkich i wszystko :fcp23

Pinki
28-06-2007, 20:32
to będę sprzątał w ex'ach, ja posprzątam wszystkich i wszystko :fcp23 prawdziwy odkurzacz :) póki co możesz sygnalizować modom nie właściwe posty klikając w prawym górnym rogu "zgłoś do moderatora"
BTW alexw200, pozdrowienia dla żony od żony :)

alexw200
28-06-2007, 20:45
Sie wie, dzięki i wzajemnie od żonki dla żonki
Powiedziałem
Howk
Ps. Zaras nas mody skoszą, że nie na temat :fcp23

Kapuhy
29-06-2007, 16:00
To gdzie ten przycisk od zgłaszania? :fcp3 :fcp2

alexw200
07-08-2007, 07:29
Temat wraca jak bumerang, może jaki mod by zawitał do EX'ów bo bajzel totalny. Na 10 nowych tematów 10 to kasztany, 2-3 posty są ok a dalej wtrąca się Nemrod :fcp13
Powiedziałem
Howk

nemrod
08-08-2007, 10:19
koledzy mnie zlinczują
Oj tak kolego! :fcp13
...Przeszedłeś na ciemną stronę modów... znaczy mocy...

A zeby znowu ktos sie nie przy... to my poządek umiemy utrzymać trzeba tylko z nami rozmawiac.
Powtazacie że to "nasze forum" ale niezwsze dajecie to odczuć.
Cały czas mam wrżenie ze to "wasze forum" anas trkatujecie jak intruzów.
Rodzinka Explo to specyficzna grupa ludzi i może niekoniecznie dająca się zaszeregować w pewne ramy.
Sam mam oprócz explo jeszcze mondaka i focusa ale do tych działów niezaglądam bo tam jakoś ...dziwnie jest.
Tu czulem się zdecydowanie lepiej.
Ale Wy macie swoje pomysłe na forum i widze że nic tego nie zmieni.


Reasumując chocbyście niewiem co zrobili ti i tak tu będę z kasztanami czy bez.
A dobry kasztan nie jest zły :fcp12
Czy mnie zbanujecie czy nie jak ciśnienie komuś doskwiera to do lekarza.
:fcp23

DB!

Nemrod

alexw200
09-08-2007, 07:31
Z całym szacunkiem nemrod, na początku kilka kasztanów było śmieszne, teraz to się robi żałosne. To się odnosi do wszystkich, nie tylko do ciebie. Wejdź do działu xp i pooglądaj sobie przykładowo temat "UWAGA NA TEGO EXPLORERA" 2-3 posty na temat i co dalej ? bajzej jak zwykle. Ze wszystkimi tematami jest tak samo.
A zeby znowu ktos sie nie przy... to my poządek umiemy utrzymać trzeba tylko z nami rozmawiac. Jakoś trudno to zauważyć. Ile razy Assan czy Karex prosił ? nic nie dociera. 1/4 twoich postów to bzdury i kasztany, pisz to w Hyde-Park i nikt się nie przyczepi. Szkoda, że mamy tak liberalnych modów - za takie postępowanie np. na forum jeepa jest zakaz pisania na 30 dni, tobie też by się przydało.

Powiedziałem
Howk

Skolmi
09-08-2007, 18:03
np. na forum jeepa jest zakaz pisania na 30 dni


Dobre, a nawet lepsze niż czerwony pasek :fcp26