Zobacz pełną wersję : [EcoSport 2017- ] Osłona od spodu silnika istnieje ?


gregmisz
20-12-2018, 13:57
Witam wszystkich posiadaczy

Zobaczyłem że od spodu silnik nie ma żadnej osłony - wszystkie bebechy na wierzchu,
czy ktoś kupował /zamawiał jakąś osłonę .

Na stronir forda w akcesoriach nie ma żadnej osłony dostępnej
Jesli tak to prosze o linka gdzie, jaka i w jakiej cenie

Może wrażenia jak to sie sprawdza ??

nasedoo
22-12-2018, 21:19
Mój ecosport w wersji st-line posiada oryginalnie taką osłone.
Tak że w fordzie jest do kupienia pewno.

Nary
27-12-2018, 10:00
Witam.
Czy do Ecosporta 2018 będzie pasować osłona dolna silnika z innego modelu?

ULA-LA
20-01-2019, 22:54
Moja 145 KM też brak osłony. Ford service do danego modelu przewidział osłony niektóre egzemplarze ja posiadają. Po VIN oryginalna osłona nie dostępna do mojego auta . Rozmawiałem z mechanikiem kiedyś próbowali zamontować klientowi ale coś nie pasowało nie pamiętał co. Moje pudełko ma start /stop może chodzi o lepsze chłodzenie silnika .

weuek
20-01-2019, 23:36
Mój ecosport w wersji st-line posiada oryginalnie taką osłone.

Jaką? Pokaż zdjęcie tej osłony.

forest_44
08-02-2019, 08:15
Podobno w wersji benzynowej nie montują osłony dolnej silnika. Ja zamawiając wersję benzynową poprosiłem o zamontowanie takowej osłony, bo sprzedawca powiedział, że z diesla będzie pasować. Około 300 zł więcej, ale chyba warto.

jaceks
11-02-2019, 10:19
ecoboosty w małych autach nie posiadają osłon, za gorąco im

nasedoo
17-02-2019, 11:54
Mój ecosport 1.0 wersja st-line posiada osłonę silnika od spodu

gregmisz
17-02-2019, 19:08
Możesz przy okazji zrobić fotkę tej osłony ? :l:)

Terminator007
18-02-2019, 00:35
Mój ecosport 1.0 wersja st-line posiada osłonę silnika od spodu

Nie ma w ST-Line osłony fabrycznie pod silnikiem. No chyba że ktoś sobie sam ją zamontuje. Więc jak masz to wrzuć fotki a nie chwalisz się tylko...

boncio
18-02-2019, 14:46
Jasne, skoro Ty nie masz, to znaczy że nikt nie może mieć osłony. A wystarczy, że Ford dodał osłonę od np. września 2018 i młodsze już ją mają.

A zdjęcie kolegi co ma, oczywiście by było dowodem, że teraz jest.

kolopeter
18-02-2019, 21:08
edit.
Poniewaz topik zostal mocno zedytowany , to i ja poprawie swoj post, bo stacil sens . w zalaczniku oslona z ecoboostem nad.

Terminator007
18-02-2019, 21:14
Ile jeszcze potrzebujesz potwierdzen, że jest osłona?

Mnie nie chodzi o jakieś dziwne potwierdzenia...Mam tę osłonę gdzieś głęboko... Jeżeli ktoś postuje to niech to będzie konkret. Np : Mam taki i taki model, zakupiony w miesiącu i roku takim i takim i osłona jest a oto fotka... Wszyscy wtedy mogą poznać pełną i konkretną informację. Jak większość się wypowiada typu : a ja mam, a ja będę miał albo mam kolegę co ma to się robi dziecinada zamiast profesjonalizmu na tym forum. nIe uważasz ? Wiele takich postów jest co niby o czymś mówią ale tak właściwie to w 3127-mym dopiero wiadomo o co chodzi... :-) Zobacz ilu się pytało wcześniej a dopiero po mojej zaczepce sam pokazałes fotkę :-)

boncio
19-02-2019, 14:53
To przeczytaj lepiej co sam napisałeś w ramach konkretów:
Nie ma w ST-Line osłony fabrycznie pod silnikiem
Nie ma nic o Twoim aucie, tylko ogólne stwierdzenie, które nie jest prawdziwe.

Pomijam, że w większości przypadków to żony forumowiczów jeżdżą Ecosportami i robi się trudniejszy dostęp do auta i dodatkowo nie każdemu się chce klękać w błocie jakie teraz mamy.

Terminator007
19-02-2019, 18:01
To przeczytaj lepiej co sam napisałeś w ramach konkretów:

Nie ma nic o Twoim aucie, tylko ogólne stwierdzenie, które nie jest prawdziwe.

Pomijam, że w większości przypadków to żony forumowiczów jeżdżą Ecosportami i robi się trudniejszy dostęp do auta i dodatkowo nie każdemu się chce klękać w błocie jakie teraz mamy.

O jakie auto chodzi to jest w opisie pod obrazkiem, trzeba tylko trochę być bardziej spostrzegawczym. A w temacie żon jeżdżących Ecosportami to jest dobry pomysł taki aby może one sie wypowiadały na forum zamiast ich mężów. Chyba będzie bardziej wiarygodnie i dane z pierwszej ręki bo wychodzi na to że żony eksploatują auta i mają większą na ich temat wiedzę użytkową a mężowie udają bardzo mądrych przy wypowiadaniu się na forum tylko że im to słabo wychodzi... Poza tym moje auto jest dokładnie opisane w jednym z postów i bardziej dokładnie już go nie mogłem opisać w detalach więc kolegi adwokatura czy też próba wbicia tzw szpilki nie wyszła. Jak to mówią politycy "miała być bomba a tu nawet kapiszon nie wyszedł " .... A swoimi odpowiedziami prowokujecie tylko moderatora do wycinania części dyskusji co ostatnio właśnie zrobił na bezsensowne odpowiedzi kolejnego forumowicza...

boncio
20-02-2019, 10:41
Nie napisałeś, że nie ma w Twoim ST-line co sugerujesz nieudolnie powyżej wrzucając do tego politykę.
Napisałeś ogólnie, że nie ma w ST-line, chyba, że ktoś sobie sam zamontował. Jednocześnie sugerując tym co napisali że mają, kłamstwo.

Ja czytać umiem ze zrozumieniem i mogę się domyślać, że piszesz o swoim, ale każdy kto przeczyta ten post zrozumie go jednoznacznie, że nie ma w (każdym) ST-line osłony pod silnikiem.

Dla mnie koniec tematu, nie ma z Tobą rozmowy, bo zawsze wiesz lepiej...

Terminator007
20-02-2019, 10:46
Jednocześnie sugerując tym co napisali, że mają kłamstwo.

To najlepiej nie czytaj bo się bardzo stresujesz i piszesz dziwne frazy potem. Milczenie będzie zbawienne dla Twojego zdrowia.

boncio
20-02-2019, 12:00
No chyba mniejszą skoro nie wiesz o takiej konstrukcji zdań, a z rozpędu w inne miejsce wpisałem przecinek. Poza tym, taka konstrukcja jest właśnie dla ludzi umiejących czytać ze zrozumieniem...

Za to Ty wszechwiedzący polonisto w całym swoim zdaniu złożonym nie użyłeś ani jednego przecinka/kropki i nie da się tego czytać.
Być może umiesz czytać ale z pisaniem gorzej Ci wychodzi więc śmiem twierdzić że w stosunku do Twojej wiedzy moja na pewno jest większa

tatarata70
16-09-2020, 18:21
Myślę nad zrobieniem takiej osłony z blachy alu, w moim 2,0 z US, nic nie ma, i trochę bida./