Zobacz pełną wersję : poszukuje zakładu gdzie robią klime w warszawie


alegro85
21-08-2007, 20:08
Witam,,
Wiem że ten temat już był ale nigdzie nie mogę znaleść sensownej odpowiedz.
Mam mondeo 1,8 diesel z 96 roku z klimą byłem w warsztacie i podobno cały ten mechanizm od klimatyzacji działa świeci się też dioda na pokrętle ale maszyna niechce jej nabić facet powiedział żę nieszczelny jest jakis gumowy przewód ale on nie wie i nie będzie tam grzebał. Moje pytanie jest takie czy macie jakiś sensowny warsztat w warszawie ktury wiedział by jak to zrobić i nie za dużo by wzioł.
Z góry dziękuje za profesjonalną pomoc...

ocznik
21-08-2007, 20:15
znam dwa, ktore sa dobre ale licza sobie dosyc. jeden na pulawskiej ... dokladnie nie wiem ile... jak jedziesz w strone piaseczna to po prawej stronie jest szyld Valeo wycieraczki i chlodnice i klimatyzacje (chyba jakos tak) zaklad jest zaraz kolo tego przy samej pulawskiej. jest to dobry kawalek za statoilem i nestle tez :)

drugi zaklad jeszcze dalej od warszawy, w mysiadle, ulica graniczna. jak skrecisz od puslawkiej w prawo na skrzyrzowaniu kolo toyota/honda chorzen to 100m za drugim "spiacym" po lewej stronie masz ten zaklad. chyba sie nie pomylilem.

obydwa polecam, sam robie klime w jednym z nich, tak jak i sporo moich znajomych i nikt nie narzeka, a drugi polecalo mi tez sporo znajomych.

alegro85
21-08-2007, 20:59
OK SUPER DZIĘKI ZA POMOC CHYBA JUTRO SIE PRZYJADE DO TEGO DRUGIEGO. A MNIE WIĘCEJ NIE WIESZ ILE TAKA IMPREZA MOŻĘ KOSZTOWAĆ TAK ORIĘTACYJNIE

janosik
21-08-2007, 21:11
Proponuję Kłobucka 13, po drugiej stronie Wyścigów niż Puławska. Będzie solidnie i tanio.

ocznik
22-08-2007, 05:18
OK SUPER DZIĘKI ZA POMOC CHYBA JUTRO SIE PRZYJADE DO TEGO DRUGIEGO. A MNIE WIĘCEJ NIE WIESZ ILE TAKA IMPREZA MOŻĘ KOSZTOWAĆ TAK ORIĘTACYJNIE

ja nie dawno wlasnie wymienialem przedowy przy klimie w MKIII, za wymiane 2 przewodow, odgrzybienie, nabicie instalacji wraz z zalewaniem sprezarki olejem (spezarka po wymianie) zaplacilem 500zl. mysle ze powinnienes podjechac w kilka miejsc, niektorzy regeneruja przewody o ile sie da, inni wymieniaja na nowe, uzywane. przejedz w kilka miejsc i sie zorientuj.

alegro85
23-08-2007, 20:23
ok dzięki za pomoc podjade do kilku miejsc i się zaorjętuje. Szerokości dla wszystkich.....