Zobacz pełną wersję : Elektryczne szyby - mam problem !


Hildegard
27-11-2004, 17:43
Przepalila mi sie zarowka H7 po stronie kierowcy,zeby ja wymienic musialem wymontowac akumulator :065: po zamontowaniu wszystkiego razem musialem wprowadzic kod do radia, ale nie to bylo najgorsze , zauwazylem ze nie funkcjonuje tak jak wczesniej przelacznik do opuszczania i podnoszenia szyby (chodzi o jedna szybe od strony kierowcy z przodu,pozostale dzialaja normalnie).
A mianowicie chodzi o to ,ze moge ja opuszczac naciskajac tylko raz na przycisk, niestety przy zamykaniu musze ten przycisk trzymac caly czas wcisniety ,przed odlaczeniem aku dzialalo bez problemu :692:
Moze ktos ma "POMYSLA" co to moze byc :shock: ,bylbym wdzieczny za dobra rade :516:

Sqad
27-11-2004, 22:44
W kilku Fordach siedziałem jeździłem, i nie wiem czy poprzednio było dobrze.
Bo chyba większość fordów ma opcje auto otwierania, ale zamykania automatycznego nie
kojaże. Choc moge się mylić

Hildegard
28-11-2004, 16:02
Wiec znalazlem rozwiazanie na niemieckiej stronie forda focus (http://www.ffcd.de/) :597: , ale zostawie ten post dla tych ,ktorzy moze beda miec ten sam problem.
Wiec po odlaczeniu akumulatora moze sie zdazyc ,ze elektr. szyby sie rozprogramuja (ja to mialem) , zeby znowu funkcjonowalo trzeba szybe opuscic ,a nastepnie zamknac i trzymac caly czas wcisniety przycisk przez okolo 3 do 5 sekund , ja tak zrobilem i znowu dziala tak jak powinno. :682:

Marek Tokarczyk
17-12-2004, 19:36
Witam kolegę
Czasami się tak zdarza zwłaszcza w OPLACH ale myślę że ten stan może kolega zmienić w taki sam sposób
Trzeba włączyć kluczyk w stacyjce i jaednym naciśnięciem długo trzymać szybę aż się otworzy a następnie trzymać z powrotem do pełnego zamknięcia. Operację powtórzyć 2 razyi komputer zapamięta że działanie szyb ma być ciągłe
Pozdrawiam

EL_KILLER
17-10-2006, 06:35
Hildegard twój sposób działa :597: