Zobacz pełną wersję : kontrolka pod obrotomierzem


SOSEN
03-09-2007, 17:10
WITAM
Mam pytanie od czeko jest kontrolka pod obrotoimierzem pomaranczowa jak by wentylator
pozdrawiam

Kargoolek
03-09-2007, 18:08
jest to kontrolka od czujnika ze zbiorniczka wyrownawczego. swieci sie gdy jest zbyt malo wody lub gdy sie ona grzeje, lub gdy czyjnik jest zepsuty :fcp3

SOSEN
04-09-2007, 16:32
A gdzie mam to sprawdzic dolac ewentualny brak Wielkie dzieki za odpowiedz
pozdrawiam

Kargoolek
04-09-2007, 17:24
A gdzie mam to sprawdzic dolac ewentualny brak
pod maska po lewej stronie (stojac przed samochodem) bedzie zbiornik. tam nalezy dolac plynu/wody

bobo_seba
24-09-2007, 01:47
Mialem podobny problem ale zapoznalem sie z instrukcja i dolalem plynu do zbiormiczka wyrownawczego.Kontrolka zgasla.Tak bylo w tamtym roku.A teraz pojawil sie podobny problem z tym ze kontrolka zapalala sie przy zimnym silniku.A przy cieplym NIE.oczywiscie wiem ze pod wplywem ciepla objetosc cieczy sie zwieksza ale w tym roku musialem wlac plynu powyzej maxa.dopiro wtedy na zimnym silniku nie zapala sie ta kontrolka.Czy moze byc zepsuty ten czujnik czy zawiesza mi sie plywak w zbiorniczku.

alfatech
24-09-2007, 09:58
Czy moze byc zepsuty ten czujnik czy zawiesza mi sie plywak w zbiorniczku. dokładnie może być uszkodzony lub brudny ,kontrolka powinna zapalać się kiedy płynu w zbiorniczku jest poniżej minimum

blacktommy
02-11-2007, 20:30
czy jesli zaleje zbiorniczek wyrownawczy powyzej max moze to spowodoac jakies nieoczekiwana zajscia(poza usunieciem go przez przewod odpowitrzajacy)? :fcp13