Zobacz pełną wersję : [Transit Courier] Radio fabryczne z bluetooth (pogłos w trakcie rozmowy)


dejwidoooo
02-02-2020, 08:50
Witam
Powiedzcie mi czy można coś zmienić w radiu. W trakcie rozmowy przez telefon osoba po drugiej stronie słuchawki słyszy swój głos, co przy szybkiej jeździe i wysokiej głośności tak żeby coś usłyszeć może być to irytujące i mnóstwo osób mi o tym mówiło. Byłem w ASO ale oni nic nie mogą zdziałać. Pytali się czy jest jakieś oprogramowanie do tego radia ale niestety nie ma. Wydaje mi się, że wina nie jest po stronie radia i oprogramowania tylko po stronie mikrofonu, który nie ma wygłuszenia . Może macie jakiś pomysł jak to naprawić ?

pers
02-02-2020, 21:08
Zestaw głośnomówiący w tym aucie to tragedia. Przestałem korzystać.

Rafał K.
03-02-2020, 11:38
Mam takie same "efekty dźwiękowe", poza tym radio komunikuje się z telefonem, ale przy korzystaniu z nawigacji już nie. Sprawdzałem wszystkie ustawienia, zgodnie z instrukcją i są prawidłowe. Poza tym podczas słuchania radia następują chwilowe przerwy. Dzieje się tak w niedługim czasie po uruchomieniu auta i powtarza potem kilkakrotnie, z różną częstotliwościa. Słychać przy tym syknięcie takie jak przy załączaniu się klimatyzacji. Jest to bardzo irytujące.

Piterada
04-02-2020, 18:49
Dejwidoooo prawdopodobnie problem jest po stronie Twojego telefonu. Na początek połącz się innym telefonem i zobacz czy jest różnica. W moim courierze zestaw działa bez zarzutu sam dzwonie jeżdżąc i rozmawiałem nie raz z żoną jak ona jechała czysty wyraźny dźwięk.

Bump: Jeszcz pytanie jaką masz wersje wyposażenia?