Zobacz pełną wersję : ABS i poduszki


samochodzik
10-12-2004, 23:30
to takie raczej podstwaowe pytanie ale czy kazda wersja focusa ma 2 poduszki powietrzne i ABS?? namawiam wlasnie rodzicow zeby kupili to autko ale na roznych stronkach czytam rozne informacje i juz nie wiem co on ma w podstawowej wersji jako wyposazenie standardowe

Jacek
11-12-2004, 01:21
Rozumiem, ze chodzi o nowego z salonu :)
No wiec tak: poduszki pasazera nie ma (opcja) wersja Ambiente - Comfort i Ghia maja w standardzie.
ABS ma tylko wersja Ghia, do reszty mozna dokupic.

Ale :)
Obecnie sa w sprzedazy promocyjne wersje Focusow oznaczone symbolem FX, FX Silver i FX Gold. Wszystkie one maja w standardzie i poduszki i ABS. Cenowo tez sa najlepsze :)

samochodzik
12-12-2004, 18:21
rocznikowo to chodzilo mi mniej wiecej 1999-2001 ale one sie chyba nie beda roznily od obecnych pod tym wzgledem
dzieki

Greg
12-12-2004, 20:39
W tamtych latach byl rowniez Trend , ja takiego mam . Mam jedna poduszke i abs ,ale nie odpowiem Ci czy bylo w standarcie czy za doplata . Pewnie bedzie mial tez znaczenie silnik , bo 2 litrowka nie byla chyba montowana ponizej Trenda .

Jacek
12-12-2004, 21:46
rocznikowo to chodzilo mi mniej wiecej 1999-2001 ale one sie chyba nie beda roznily od obecnych pod tym wzgledem
W takim razie nie mozna tego dokladnie okreslic. Zalezy skad bedzie auto, kazdy kraj sprowadza auta w specyfikacji ustalonej przez siebie, wiec wersje tak samo nazywane (np. Trend, Ambiente, Ghia) beda sie roznic wyposazeniem standardowym. Poza tym zawsze dochodzi mozliwosc dokupienia czegos w opcji, itd. itd.
Przy zakupie musisz po prostu sam wszystko sprawdzic.
Po prostu zalozcie, ze kupujecie auto dobrze wyposazone i takiego szukajcie. Wybor troche sie zawezi, ale na pewno warto dluzej poszukac niz potem czegos zalowac.

Hildegard
19-02-2005, 18:05
czy kazda wersja focusa ma 2 poduszki powietrzne i ABS?

Ja mam wersje Trend rocznik 02 ,ale jak kupowalem to wszystkie wersje poczawszy od ambiente mialy 4 Airbag`i + ABS w standardzie .