Zobacz pełną wersję : [EcoSport 2017- ] iphone X, mapa na ekranie-klękam


kawior74
21-05-2020, 04:44
Witam Serdecznie Wszystkich.
Od nie dawana stałem się posiadaczem Forda Ecosporta. Autko fajne idealne dla mnie. Ale, ale
Mam pewien problem wcześniej jak miałem tel z androidem to bez problemu sparowałem go z "wyświetlaczem" - google maps sie pojawiał na wyświetlaczu i było ok. Gdy zmieniłem telefon na iphone X pojawiły się problemy: telefon sie łączy po "blutufie" i dzwoni, odbiera - czyli funkcje telefonu działają. Natomiast jak zepnę go kablem usb-tel - to niestety nie mogę sobie poradzić aby pojawiały się na wyświetlaczu mapy ani google map ani sygic. Jak mam spięty telefon z autem to mam tylko polecenia głosowe a nie mam wizji.
Może muszę coś do instalować....? Czy będą obsługiwane mapy google...?
dziękuję za pomoc.8)

totek2
21-05-2020, 07:05
a masz włączoną siri i carplay?

kawior74
21-05-2020, 08:44
a masz włączoną siri i carplay?
nie niczego nie mam włączonego...
siri to mam ale carplay tego nie mam (iX)

Chica
25-09-2020, 14:18
Jak jeszcze nadal nie rozwiązałeś problemu, to pierwsza sprawa, musi być oryginalny kabel, nie może być połączenie po bluetooth. Poza tym musisz mieć carplaya w iphonie, wyszukaj sobie w ustawieniach i musisz sparować auto z iphonem.

forest_44
26-09-2020, 10:21
Nie musi być wcale oryginalny kabel. U mnie od ponad roku działa na najtańszym kablu sprężynowym za 10 zł. Do tego mam tez kable firmy ADATA, z którymi również działa bez najmniejszych problemów. Ale np. Ten sam kabel sprężynowy nie działał w DS 7, więc najlepiej najpierw sprawdzić na oryginalnym kablu i ustawić tak, żeby działało, a później możesz już innymi kablami próbować.