Zobacz pełną wersję : Ad ostrzeżenia


darek1117
05-10-2007, 19:24
mam w nosie ostrzeżenia administratorów nie znających przesłania jakie nakłada na nich pełniona funkcja . Przypominam admni czy moderator prócz ostrzegania ma obowiązek udzielenia wyczerpującej informacji i pomocy . To nie jest pierwsze forum na którym biore udział lecz żadne nie zaczynało z nowym w ten sposób mam was w ............ jeśli jesteście na tyle aroganccy to pa gamonie .

Pawel
05-10-2007, 19:58
Przypominam admni czy moderator prócz ostrzegania ma obowiązek udzielenia wyczerpującej informacji i pomocy nie ma takiego obowiązku :!:

-waldi-
05-10-2007, 20:11
Regulamin i zasady masz gdzieś, obrazasz kogo tylko sie da to miej pretensje do siebie....
To forum Ci nie odpowiada to nie pisz tu nie wchodz tu - zaoszczedzisz nerwow sobie i innym

pozdrawiam i zycze udanego startu na innych forach

thebleeding
06-10-2007, 09:11
darek1117, zapraszam na http://www.volvoforum.pl/ -> tu też byś długo nie zagrzał miejsca :fcp2 :fcp12

mariusz827
19-10-2007, 23:19
mam w nosie ostrzeżenia administratorów nie znających przesłania jakie nakłada na nich pełniona funkcja . Przypominam admni czy moderator prócz ostrzegania ma obowiązek udzielenia wyczerpującej informacji i pomocy . To nie jest pierwsze forum na którym biore udział lecz żadne nie zaczynało z nowym w ten sposób mam was w ............ jeśli jesteście na tyle aroganccy to pa gamonie .

Ale osssooochooosssssiiii ?

pozdr
Mariusz